Czerwony alarm! Nad naszym krajem pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający i zalewa miasta tabunem wtyków RJ45. Świadkowie mówili o ogromnych ilościach końcówek występujących w wielu kolorach i wariantach. Jak wynika z ich relacji można było dostrzec zarówno złącza RJ45 przelotowe, jak i standardowe. Zespół badawczy składający się z najlepszych instalatorów w kraju już jest po wstępnych badaniach. Rząd po otrzymaniu raportu wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym nakazuje obywatelom zapoznać się z ofertą Spacetronik.

rj45 pass through

Wtyki RJ45 przelotowe Spacetronik

Złącze RJ45 wykonane w systemie Pass Through upraszcza zarobienie końcówki, umożliwiając całkowite przeciągnięcie wszystkich żył przez wtyczkę. Wykorzystywane do zakończenia przewodów typu “skrętka” w instalacjach teleinformatycznych i komputerowych. Dzięki przelotowi żyły są równomiernie ułożone oraz instalator zyskuje łatwiejszą kontrolę odpowiedniej ich kolejności przed zaciśnięciem. W trakcie zaciśnięcia następuje również obcięcie wystających żył. Dla wtyków przelotowych i ich właściwego zarobienia potrzebna jest specjalna, dedykowana zaciskarka (patrz niżej). W ofercie znajdują się wtyki w CAT5E, CAT6, CAT7 zarówno ekranowane (FTP), jak i nieekranowane (UTP) w kilku wariantach.

Wszystkie wtyki są sprzedawane w gustownych słoiczkach po 100 szt.

Gdzie kupić przelotowe wtyczki RJ45 Spacetronik?

Cała oferta końcówek RJ45 przelotowych (Pass Through) jest dostępna w sklepie DMTrade.pl

wtyki rj45 przelotowe

Dedykowane zaciskarki do wtyków przelotowych

Na chwilę obecną w ofercie Spacetronik znajdują sie dwie zaciskarki, które będą odpowiednie do zarabiania wtyków przelotowych.

Narzędzie Spacetronik PT-CT01 do zaciskania wtyczek przelotowych RJ

Model, który w ofercie figuruje już sporo czasu i zdobył spore uznanie wśród instalatorów. Zaciskarka o stosunkowo klasycznym wyglądzie. Jak w tytule: nadaje się do wtyków przelotowych RJ45. Ponadto oczywiście tradycyjne wtyki również zarobi. Dodatkowo slot do zarabiania standardowych końcówek RJ11/12. Kolejnym wygodnym aspektem jest wbudowany ściągacz izolacji. Po chwyceniu w dłoń sprawia wrażenie solidnej i dobrze spasowanej.

Kup tutaj.

Zaciskarka przelotowa do wtyków RJ45 + RJ12, RJ11 Spacetronik PT-CT02

Następna wcześniej opisywanego modelu o kompletnie innym designie. Przeznaczenie nie uległo zmianie – stworzona dla wtyków RJ45 przelotowych. Oprócz tego zarobimy nim standardowe RJ45 oraz RJ11, RJ12. Jeśli zaciskacie wtyki ekranowane to dobra wiadomość – narzędzie zostało wyposażone w zaciskarkę ekranów. Jeśli bierzemy pod uwagę wtyki różnych kategorii – mamy możliwość zarobienia także złącza w kategorii 7 – zaciskarka jest wyposażona w regulację – wystarczy pomajstrować śrubokrętem z jedną śrubką. Kwestia nieco mniej istotna, ale również warto wspomnieć – PT-CT02 posiada blokadę, która zapobiega przed niepożądanym otwarciem się narzędzie. Główny element wykonany z metalu, uchwyt pokryty antypoślizgowym tworzywem. Trzeba przyznać, że wrażenie na duży plus.

Kup tutaj.

Jak zarobić wtyk przelotowy RJ45? (wideo)

Wtyki RJ45 standardowe Spacetronik

Pod tym nagłówkiem wystarczyłoby wrzucić zdjęcie i pójść sobie w długą. Nie tym razem. W ofercie Spacetronik pojawił się również szereg standardowych końcówek RJ45 w wielu ciekawych wariantach. W przeciwieństwie do przelotowych nowości, tutaj nie uraczymy tęczy kolorów. Znajdziemy natomiast wtyki w różnych kategoriach z ekranowaniem, bądź bez i to w kilku specyfikacjach (również dla kategorii 7). Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, jeśli szukasz wtyku o konkretnym parametrze AWG lub zależy Ci na ułożeniu żył w dwóch bądź jednym rzędzie.

rj45 standard
Wszystkie wtyki są w gustownych słoiczkach po 100 szt.

Gdzie kupić standardowe wtyczki RJ45 Spacetronik?

Pełną ofertę wtyków standardowych RJ45 (8P8C) od Spacetronik znajdziecie w sklepie DMTrade.pl