Najwyższa jakość muzyki bezprzewodowej

Przetworniki cyfrowo-analogowe (DAC) z Bluetooth od 1Mii to zupełna nowość. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozawalają korzystać z uroków LDAC, APTX-HD, Hi-Res Audio oraz innych kodeków i to za pośrednictwem Bluetooth w wersji 5.0. Poniżej opisujemy dwa modele, które są odpowiedzią na wiele potrzeb osób lubujących się w słuchaniu muzyki.

dac bluetooth aptx

Odbiornik Audio DAC Bluetooth 5.0 1Mii DS200 Pro

Ten niezwykły odbiornik to nie lada gratka dla fanów muzyki i audiofilii. Wystarczy podpiąć urządzenie do wieży, głośników lub innego systemu audio i możemy cieszyć się dźwiękami w najwyższej jakości. Model DS200 Pro został stworzony właśnie pod kątem muzyki i to ona była priorytetem w procesie projektowym. Ten odbiornik HiFi Bluetooth obsługujący standard LDAC, który może przesyłać wysokiej jakości muzykę z telefonu komórkowego, komputera lub dowolnego innego odtwarzacza muzycznego lub zestawu stereo. Podłącz i „graj muzyko”, to super łatwe. Odbiornik do domowego zestawu stereo jest wyposażony w układ Qualcomm Bluetooth 5.0 (CSR8675), który jest rozwiązaniem premium zapewniającym wysoką jakość bezprzewodowego dźwięku i obsługującym dekodowanie aptX, aptX LL, aptX HD, AAC. Oparty na ES9018K2M SABRE32 Reference DAC, który jest wysokowydajny 32-bitowy, 384 kHz danych PCM, 2-kanałowym przetwornikiem cyfrowo-analogowym audio przeznaczonym do zastosowań przenośnych klasy audiofilskiej, zapewnia DNR do 127 dB i THD + N –120dB. Poziom wydajności, który zadowoli najbardziej wymagających entuzjastów audio.

Rozszerzony zasięg

Wykorzystujący technologię Bluetooth klasy 1 i zaprojektowany z zewnętrzną anteną wzmocnienia. Odbiornik Bluetooth DS200Pro może osiągnąć zasięg do 20 metrów. Należy zauważyć, że na zasięg działania może wpływać wiele czynników, takich jak routery Wi-Fi, przeszkody fizyczne takie jak ściany, przeszkody metalowe itp., A także odległość od urządzenia odbiorczego. Przetwornik obsługuje zarówno wyjścia analogowe (audio RCA / 3,5 mm AUX), jak i cyfrowe (optyczne), zapewniając najwyższą kompatybilność z istniejącym sprzętem stereo.

Najważniejsze możliwości DS200 Pro:

DAC – wysokiej jakości przetwornik dźwięku cyfrowego na analogowy
LDAC – najbardziej wydajny kodek w strumieniowym przesyłaniu Bluetooth
APTX-HD – najnowsza wersja kodek audio wysokiej rozdzielczości
GOLDEN RCA – pozłacane RCA zapewnia sprawniejsza transmisję

BT CSR – układ Bluetooth firmy CSR zapewnia pełną zgodność z Bluetooth oraz stabilne działanie

USB DAC – możliwość podłączenia do komputera lub MAC przy pomocy kabla USB jako zewnętrzna karta dźwiękowa
XMOS – pełna zgodność ze standardem USB Audio Class 2.0 (UAC 2.0)
Dac z bluetoothem APTX LDAC Odbiornik

Odbiornik aptX HD Audio dac Bluetooth 5.0 1Mii DS600

Dlaczego warto wybrać przetwornik cyfrowo-analogowy Lavaudio DS600?
Producent dysponujemy własnym, profesjonalnym zespołem projektowym pochodzącym z Niemiec, który podczas fazy projektowania 1Mii Lavaudio DS600 polegał na zapewnieniu doskonałych wrażeń dźwiękowych i pozostaniu niemal idealnym odwzorowaniem oryginalnego dźwięku. Działa z komputerami Mac i Windows z wejściem USB. Użytkownicy systemu Windows muszą pobrać sterownik. Użytkownicy komputerów Macbook nie muszą pobierać żadnego sterownika. Aby mieć lepsze wrażenia muzyczne, zainstaluj nasz zalecany odtwarzacz (JRiver / Foobar2000) i ustaw w nim parametry. Połączenie optyczne i koncentryczne z odtwarzaczy CD / DVD, telewizorów, wzmacniacza mocy, miksera cyfrowego, znacznie poprawia dźwięk. Wejście BT obsługuje format LDAC / APTX-HD / APTX-LL / APTX-L / APT-X / AAC / SBC / MP3. Ładowarka 5 V DAC zapewni stabilniejsze i wyraźniejsze wrażenia dźwiękowe HiFi.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Zastosowanie ES9038Q2M  oraz układów ESS i CSR8675 Bluetooth 5.0 sprawia, że odbiornik Lavaudio Bluetooth LDAC HiFi obsługuje dekodowanie dźwięku LDAC i APTX-HD (24 bity / 96 kHz). Wystarczy połączyć się z Androidem lub iPhone’em przez Bluetooth, aby cieszyć się bezstratną muzyką w wysokiej rozdzielczości. Z kolei THD + N jest bardzo niskie- na poziomie 0,0003% i SNR większe niż 122 dB, co sprawia, że ​​czujesz się jak na koncercie i zapewnia wyjątkowe doznania muzyczne. Lavaudio DAC został specjalnie zaprojektowany dla audiofilów. DAC HiFi dla komputerów PC wykorzystuje układ odbiornika USB XMOS XU208 drugiej generacji, wyposażony w dostosowany sterownik, może zapewnić lepszą obsługę natywnego DSD i zapewnia ciepły, delikatny, emocjonalny dźwięk z wyraźnymi szczegółami i pełną dynamiki. DAC DS600 obsługuje DSD64-DSD512 i PCM 16Bit / 44,1KHz-32Bit / 768kHz. Potężne możliwości dekodowania to znacznie więcej niż CD i SACD, zachowują więcej szczegółów muzycznych, przekazując lepszy dźwięk i zapewniając mocniejsze doznania.

Najważniejsze cechy DS600:

DAC – wysokiej jakości przetwornik dźwięku cyfrowego na analogowy
LDAC – najbardziej wydajny kodek w strumieniowym przesyłaniu Bluetooth
APTX-HD – najnowsza wersja kodek audio wysokiej rozdzielczości
GOLDEN RCA – pozłacane RCA zapewnia sprawniejsza transmisję
BT CSR – układ Bluetooth firmy CSR zapewnia pełną zgodność z Bluetooth oraz stabilne działanie
USB DAC – możliwość podłączenia do komputera lub MAC przy pomocy kabla USB jako zewnętrzna karta dźwiękowa
XMOS – pełna zgodność ze standardem USB Audio Class 2.0 (UAC 2.0)

Odbiorniki są dostępne na stronie: https://www.dmtrade.pl/k2886,zewnetrzne-karty-dzwiekowe.html