Wzmacniacz wielozakresowy Alcad seria CA-64x

Nowoczesny domowy wzmacniacz wielozakresowy do naziemnego (analogowego i cyfrowego) odbioru TV / FM z wyjściem 117 dBμV. Wzmacniacze z serii Alcad Everest są produkowane z najwyższej jakości materiałów, całkowity proces produkcyjny odbywa się w Europie Zachodniej. Wzmacniacz wielozakresowy zawsze posiada wejścia na: BI/FM (radio analogowe), BIII/VHF (radio cyfrowe DAB+ oraz MUX-8 w paśmie VHF) oraz zależnie od wersji wejście/wejścia UHF (dla telewizji DVB-T: MUX-1/2/3). Wyposażone są one w filtr LTE800, odcinający górne pasma częstotliwości UHF.

Nadaje się do stosowania w domach jednorodzinnych, a także do bardziej zaawansowanych instalacji z większą liczbą mieszkań. Wzmacniacz wykonany jest w kompaktowej metalowej obudowie. Posiada możliwość zasilania przedwzmacniacza dla wejść UHF. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wzmocnienia wszystkich wejść. Wzmacniacz jest kompatybilny z sieciami LTE800.

Wzmacniacz wielozakresowy z serii CA-64x dedykowany jest do odbioru naziemnych programów radia FM i TV analogowej oraz cyfrowej w domkach jednorodzinnych, hotelach pensjonatach, itp. Znajdują zastosowanie w lokalizacjach o trudnych warunkach odbioru, w których występują sygnały o zróżnicowanych poziomach, nadawanych z kilku kierunków. Wzmacniacze serii CA-64x umożliwiają odbiór tych sygnałów, wyrównanie ich poziomów oraz wzmocnienie. Mogą być stosowane samodzielnie, bądź też jako część instalacji multiswitchowej.

wzmacniacz wielozakresowy CA-643

Wzmacniacz wielozakresowy Alcad CA-643 jest to model wzmacniacza 5-wejściowego znaczy to iż możemy do niego podłączyć trzy anteny UHF, jedną antenę BIII/DAB oraz jedną antenę BI/FM. Dodatkowym atutem jest poziom wyjściowy rzędu 117 dBμV oraz filtr LTE w paśmie 800.

Specyfikacja modelu CA-643:
CA-643tab

wzmacniacz wielozakresowy CA-641

Wzmacniacz wielozakresowy Alcad CA-641 jest to model wzmacniacza 3-wejściowego znaczy to iż możemy do niego podłączyć jedną anteny UHF, jedną antenę BIII/DAB oraz jedną antenę BI/FM. Dodatkowym atutem jest poziom wyjściowy rzędu 117 dBμV oraz filtr LTE w paśmie 800.

Specyfikacja modelu CA-641:
CA-641tab
Przykładowy schemat instalacji:

CA-643tab