Na nasz magazyn dojechała długo wyczekiwana dostawa kamer poklatkowych i wizjerów Brinno. Wraz z nią, w sklepie DMTrade pojawiły się dwie interesujące nowości. Nazwałbym je “akcesoria z segmentu premium”. W tym wpisie poznacie modele:

  • Brinno ACC1000P – uchwyt regulowany zwany magicznym ramieniem;
  • Brinno AFB1000 – kabel USB-C o długości około 15m, do zgrywania danych i zasilania

Zachęcam do czytania i poznania nowych akcesoriów.

Wielozakresowy uchwyt regulowany Brinno ACC1000P

Brinno ACC1000P to akcesorium, które jest dobrze znane posiadaczom zestawu konstrukcyjnego BCC2000. To uchwyt regulowany wyposażony w różnego rodzaju pokrętła, śruby, zaczepy i gwinty. Multifunkcyjność gwarantuje możliwość montażu niemal wszędzie.

uchwyt zaciskowy brinno

Warto wspomnieć też, że ACC1000P jest wykonany ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Uchwyt można montować do słupów, ścian, gałęzi. Dzięki zastosowanym końcówkom gwarantuje on pewny montaż nawet z obciążeniem.

Uchwyt Brinno

Dodatkowo, akcesorium to można wykorzystać do pracy wraz z innymi urządzeniami typu aparaty fotograficzne czy kamery cyfrowe. Użyto w nim gwint 1/4″ co pozwala na montaż niemal każdego urządzenia, a po zastosowaniu adaptera zaciskowego także smartfona. Poniżej tabela z pełną specyfikacją techniczną:

Poniżej film z unboxingu Brinno ACC1000P, zachęcam do obejrzenia i poznania elementów zestawu:

Brinno AFB1000 – kabel USB-C do zasilania i synchronizacji danych

Akcesoria Brinno zahaczały o każdy segment, były podstawy obrotowe, uchwyty, adaptery obiektywów, obudowy wodoodporne. Nigdy natomiast nie było dedykowanego kabla do zasilania i przesyłania plików bez konieczności wyciągania karty pamięci lub zdejmowania kamery ze swojego miejsca pracy.

Brinno kabel

Nie było, ale teraz jest. Brinno AFB1000 to kabel o długości 49 stóp (około 15 metrów), stworzony specjalnie do zadań specjalnych. Pozwala on na zasilanie kamery z zewnętrznego źródła zasilania, a także na zgrywanie danych i plików z kamery bez przymusu zatrzymywania jej pracy.

2w1

Kabel wykonano z polietylenu (potocznie zwanego żelem PE) oraz wyposażono go w wodoodporne uszczelki i zabezpieczono wtyki. Takie właśnie rozwiązania gwarantują bezpieczne użytkowanie w każdych warunkach pogodowych. Poniżej umieszczam pełną specyfikację techniczną:

Akcesoria i urządzenia Brinno w sklepie DMTrade.pl

W naszym sklepie można kupić wyżej opisane akcesoria, dla zainteresowanych, link umieszczam poniżej:

https://dmtrade.pl/m141,brinno.html

Wraz z nimi, dotarły też stany magazynowe takich towarów jak: kamera poklatkowa TLC2020, wizjer cyfrowy SHC500, wizjer z aplikacją mobilną SHC1000W, zestaw konstrukcyjny BCC2000.