Wracam do Was z nowym-starym tematem. Dawno o Brinno nie było, o kamerach, technologii poklatkowej, timelapse itp. Grudzień to czas magii Świąt Bożego Narodzenia, prezentów, choinek, kalendarzy adwentowych. W trwającym okresie dużo zamawiamy, dużo kupujemy, szukamy pomysłów na prezenty – i tutaj ideą na upominek jest kamera poklatkowa. Jeśli macie w domu majsterkowicza, osobę, która nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle coś robi, buduje, tworzy, niszczy. Lub po prostu jesteście gadżeciarzem, który lubi nowe urządzenia elektroniczne – to Brinno jest dla Was. Nagrania tworzone w technologii poklatkowej to naprawdę fajna sprawa 🙂

Zoptymalizuj swoje nagrania

Choć filmy poklatkowe zgrywane bezpośrednio z kamer Brinno są gotowe, zmontowane i można je niemal natychmiast udostępniać w mediach społecznościowych, to zawsze jest coś, co można poprawić. Technologia timelapse rozwija kreatywność, pobudza wyobraźnię. Poklatkowe nagrywanie jest najlepszym i niezastąpionym rozwiązaniem podczas dokumentowania postępów przy długoterminowych projektach.

Filmy nie są w projektami 2D, dodanie dodatkowych ujęć, kątów nagrań to wzbogacenie Twojego portfolio. Każdy film, z innej lub lekko zmodyfikowanej perspektywy to ciekawsze nagranie, mogące potencjalnie przyciągnąć nowych odbiorców.

Przy nagraniach z placów budowlanych, uchwycenie powstającego budynku z kilku stron to też duża zaleta gotowego filmu. A gdyby tak połączyć nagranie timelapse z czymś innym? Istnieje przecież wiele rozwiązań i wiele programów do edycji filmów.

Puśćmy wodze fantazji, zmontujmy film z połączeniem nagrania poklatkowego, nagrania tradycyjnego i wrzućmy w to zdjęcia:

Efekt jest ciekawy, ciekawszy niż samo nagranie poklatkowe, prawda? Film powstał w Chile, użyto do jego produkcji drona, kamer Brinno TLC200 Pro oraz aparatu Panasonic Lumix.

Czas coś zjeść 🙂

Poniżej jeszcze jeden film stworzony z użyciem różnych rozwiązań i pomysłów, bardzo lubimy kreatywne produkcje. Jednakże, ostrzegamy, po tym filmie możecie być głodni:

W tym filmie wykorzystano kamerę TLC2020, aparaty ze smartfona (zdjęcia i filmy).

Wpis ten nie jest typową reklamą produktów marki Brinno, a jedynie zachęceniem do bliższego poznania tych kamer. Poniżej podaję linki do kamer dostępnych w sklepie www.DMTrade.pl:

https://www.dmtrade.pl/k985,smart-home-kamery-na-baterie-kamery-poklatkowe-brinno.html