Witajcie! Jak wygląda sytuacja u Was? Wracacie do normalności? Wychodzicie na świeże powietrze? Biegacie? Jeździcie na rowerach? Na szczęście sytuacja w Polsce wraca powoli do normy, minie jeszcze sporo czasu aż wszystko się unormuje, ale idziemy ku dobremu 🙂 Kamery i wizjery Brinno są coraz bardziej popularne, a ciekawe zastosowania pojawiają się wśród użytkowników podczas kwarantanny.

W tym wpisie przyjrzę się sytuacji w sklepach, galeriach, targowiskach. Jak dobrze wiecie, sklepy stacjonarne otwierają się od nowa, ale z zachowaniem “nowego reżimu sanitarnego”, czyli odpowiednich odległości, odpowiedniej ilości ludzi w sklepie, dezynfekcji dłoni i noszenia masek ochronnych. A w dalszej części pokażemy jak Wy spędziliście najgorszy i najostrzejszy czas kwarantanny. Do czego wykorzystaliście kamery poklatkowe Brinno w Waszych domach.

POWRÓT GALERII HANDLOWYCH

Jak widać, jesteśmy przygotowani. Wprowadzono ograniczenia, nakazuje się zachować ostrożność i odstępy, zachęca się do płacenia zbliżeniowo i bezgotówkowo. Powyższe filmy pokazują przygotowanie od strony zarządców obiektów, a Wy jak oceniacie pierwszy tydzień po otwarciu sklepów wielkopowierzchniowych?

Waszym zdaniem, jest bezpiecznie? Odwiedzacie takie miejsca czy unikacie ich, jeśli nie jest to konieczne? Podzielcie się opinią w komentarzach.

JESTEŚMY Z KAMERĄ W DOMACH UŻYTKOWNIKÓW

Poniżej przykłady osób, które używają kamer Brinno w swoich domach, aby uwiecznić swoje zajęcia, stworzyć coś ciekawego/kreatywnego. Poniższe filmy pokazują zastosowanie kamer i technologii poklatkowej podczas przygotowywania wypieków, obserwacji zwierząt domowych (w terrariach, akwariach), produkcji mydła. Wasza kreatywność jest potrzebna w tak ciężkim i nieco dołującym okresie. My prezentujemy przykładowe klipy – Wy wpisujcie w komentarzach swoje propozycje.

1. Pieczenie ciast

2. Produkcja mydła w domu

3. Obserwacja owadów

4. Obserwacja żółwia

To tylko kilka przykładowych zastosowań kamer w domu podczas akcji #zostańwdomu, jeśli macie jakieś autorskie pomysły – podzielcie się nimi z nami w komentarzach.

ULOTKA INFORMACYJNA BRINNO

Poniżej wstawiam dla Was ulotkę “Self-Isolation” od Brinno, zachęcam do zapoznania się z nią. Oferta marki jest cały czas aktualizowana i dostępna w naszym sklepie internetowym DMTrade.pl:

https://www.dmtrade.pl/m141,brinno.html