Nagrywanie w technologii time lapse, inwestycji konstrukcyjnych, lub po prostu filmowanie placów budowy – czynność coraz bardziej popularna. Jeśli się wahasz, czy coś takiego kupić, to ja mogę osobiście bardzo polecić markę Brinno i kamery z serii TLC.

Brinno – najbardziej popularny wybór w technologii time lapse.

Na powyższym zdjęciu, Josh Chapman, budowniczy, który przetestował widoczną w tle kamerę Brinno, a teraz nie rozpoczyna pracy bez jej zamontowania.

W ostatnich latach, nagrywanie poklatkowe robi się coraz bardziej popularne. Z upływem czasu, więcej osób decyduje się na uwiecznianie w postaci filmów, swoich inwestycji. Ale nagrywanie to nie wszystko, jak zacząć, jak znaleźć odpowiednią kamerę?

Najczęstszą opcją jest “wyguglanie” i porównanie kamer, i tu pojawiają się cechy przemawiające zdecydowanie za marką Brinno. Użytkownicy porównując kamery, zwracają szczególną uwagę na czas pracy na baterii, gdyż projekty budowlane zazwyczaj trwają dłuższy okres czasu, na drugim miejscu jest odporność na warunki atmosferyczne, a następnie jakość nagrywanego obrazu. Dużo ludzi porównuje modele kamer sportowych typu. GoPro, SJCAM, ale kamery te niestety mają bardzo słaby czas pracy na jednym ładowaniu. Kolejną wadą pracy jest sam tryb poklatkowy, który wykonuje serie zdjęć, a film z nich złożyć musi sam użytkownik. Tak więc, najczęściej poszukiwania zaczynają się od GoPro a kończą na Brinno – najlepszym wyborze.

Co więc czyni Brinno liderem rynku technologii time lapse? Przede wszystkim – czas pracy na baterii, w tym segmencie marka świeci najjaśniej. Bez kabli i zewnętrznych power banków. Nagrywać można plac budowy aż do 80 dni na jednym zestawie baterii (oczywiście, przy odpowiedniej ilości zdjęć wykonywanych na dobę). Kolejnym atutem jest łatwość montażu, bez narzędzi. Zaletą są także scenerie, które poprawiają lub udoskonalają nagrywany obraz, do tego dochodzi jeszcze obsługa HDR’u, a w modelu BCC2000 – nagrywanie w rozdzielczości FullHD. Poprawnie skonfigurowana kamera Brinno to “święty spokój” i długi czas nagrywania bez ingerencji!

Kamery i akcesoria Brinno dostępne w sklepie DMTrade.pl:

https://dmtrade.pl/m141,brinno.html