Jesteśmy na tropie afery ekologicznej!

W tym wpisie przedstawię sytuację jaka miała miejsce na Tajwanie, w regionie Kaohsiung. Głównym bohaterem wpisu będzie kamera poklatkowa Brinno MAC200, kamera-detektyw 🙂

(źródło zdjęcia: CTS News)

Ale o co chodzi?!

Na Tajwanie, w regionie Kaohsiung, właściciele fabryki Bento byli podejrzani w celu nielegalnego odprowadzania odpadów produkcyjnych wprost do rzeki i tym samym zanieczyszczali wody rzeczne i gruntowe. Administracja Ochrony Środowiska (EPA), w celu uzyskania dowodów, wykorzystała kamerę Brinno MAC200 i umieściła ją w okolicy rzeki, aby zebrać materiał dowodowy. Już po kilku dniach obserwacji, EPA miało wystarczające dowody aby postawić zarzuty nielegalnego usuwania ścieków i łamania praw ochrony środowiska właścicielom fabryki Bento.

Brinno MAC200 – kamera-detektyw

A teraz kilka słów o głównym bohaterze tej całej sytuacji. Brinno MAC200 to kamera poklatkowa działająca w trzech trybach pracy: ciągłym, ruchowym i hybrydowym. W trybie ciągłym, kamera wykonuje zdjęcie co określony czas i tworzy z tego film. Tryb ruchowy, to praca po wykryciu ruchu poprzez czujnik, wtedy wykonywane są zdjęcia i tworzony z nich film. Oraz tryb hybrydowy: zdjęcia wykonywane jak w trybie ciągłym oraz po wykryciu ruchu zwiększona ich intensywność, wszystko złożone w gotowy film. Bardzo dużą zaletą jest długa żywotność na jednym zestawie baterii, przy minimalnych interwałach czasowych, można nagrywać aż do czternastu miesięcy!

Kamera Brinno MAC200 D/N jest dostępna w naszych sklepach internetowych:

DMTrade: https://dmtrade.pl/p3937,brinno-security-cam-mac200-day-night-z-czujnikiem-ruchu.html

Warsztatowski: https://warsztatowski.com/pl/p/Brinno-Camera-MAC200-DN-z-czujnikiem-ruchu/9300