Witajcie! Dzisiaj totalna nowość od tajwańskiego producenta kamer poklatkowych, marki Brinno! “Witaj Przybyszu w 2020 roku” można by rzec, Brinno zaprezentowało kamerę TLC2020. O jej możliwościach przeczytacie w tym wpisie, myślę, że Was zaciekawi 🙂

BRINNO TLC2020 – KAMERA GOTOWA NA NOWE WYZWANIA!

Poznajcie najnowszą kamerę Brinno z rodziny TLC (Time Lapse Camera). Zanim przejdziemy do sepcyfikacji i możliwości to informujemy, że model TLC2020 to udoskonalony, młodszy brat modelu TLC2000. Udoskonalono menu i poprawiono płynność działania, a przede wszystkim zwiększono ilość baterii z dwóch do czterech – gwarantując tym samym dłuższy czas pracy bez konieczności wymiany źródła zasilania.

PROSTA I WYDAJNA

TLC2020 kamera dla laików, hobbystów i profesjonalistów. Prosta w obsłudze, towar dla każdego – dużego i małego. Nagrywa co tylko chcemy, nie jest dedykowana do żadnych konkretnych scenerii czy warunków. Posiada szeroki zakres konfiguracji i ustawień, więc sprosta każdemu, kto zechce stać się jej właścicielem. Poniżej film prezentujący model TLC2020 w procesie unboxkingu:

NAJWAŻNIEJSZE CECHY KAMERY:
– szybkie i bezobsługowe nagrywanie poklatkowe;
– nagrywanie w rozdzielczości FullHD 1080p i obsługa HDR;
– możliwość korzystania z gotowych trybów i motywów nagrywania;
– terminarz gotowy na zaprogramowanie nagrywania;
– długa żywotność bez konieczności wymiany baterii (zasilana 4xAA);
– możliwość korzystania z akcesoriów, np. obudowy ATH1000 i wymiennych obiektywów.

SZYBKIE NAGRYWANIE

Włącz kamerę, wciśnij jeden przycisk i nagrywaj co chcesz i jak chcesz. Nieograniczone możliwości! Ponadto nagrywanie w jakości Full HD (1920x1080p) z obsługą HDR to gwarancja wyraźnego obrazu, świetnie odwzorowanych barw i głebokich czerni. TLC2020 wspiera też nagrywanie w gorszych warunkach oświetleniowych dzięki wbudowanemu trybowi nocnemu. Niestraszne jej żadne warunki pracy.

GOTOWE MOTYWY PRACY

W Brinno wiedzą, że nie musisz być profesjonalistą w temacie nagrań poklatkowych. Od tego jest producent i dlatego, w kamerze TLC2020 do dyspozycji użytkownika są gotowe motywy i ustawienia do nagrywania. Korzystanie z nich ułatwia początkowe przygody z tym sprzętem, a z upływem czasu pozwala lepiej poznać możliwości kamery.

HARMONOGRAM NAGRAŃ

Model TLC2020 pozwala na zaplanowanie nagrywania. Użytkownik może wskazać w jakich dniach tygodnia i w jakich godzinach nagrywanie ma się odbywać. Proces sam się rozpoczyna i sam się kończy, wymagane jest tylko zapewnienie zasilania (baterie 4xAA lub zasilanie stałe poprzez port USB-C).

NAWET 82 DNI

Dzięki zwiększeniu komory na baterię z dwóch do czterech sztuk (w porównianiu z modelem TLC2000), odpowiednia konfiguracja pozwala nagrywać non-stop nawet przez 82 dni. Oczywiście sugerujemy aby nie ufać tym danym w 100% i kontrolować stan baterii. Ale wiemy też, że nikt inny jak właśnie Brinno, potrafi bardzo dobrze zoptymalizować zużycie energii.

W ZESTAWIE:
– kamera TLC2020;
– kabel USB-C;
– osłona obiektywu;
– karta pamięci microSD;
– wkręt;
– 4x bateria AA;
– obudowa/osłona komory z bateriami;
– instrukcja obsługi.

CZTERY TRYBY PRACY

1. Time Lapse – nagrywanie poklatkowe, kamera wykonuje zdjęcie co określony czas – następnie łączy to w film.
2. Step Video – nagrywanie krótkich filmów co określony czas – zmontowane w jeden film w procesie końcowym.
3. Stop Motion – ręczny tryb poklatkowy – użytkownik “pstryka” zdjęcia – kamera montuje to w jeden film.
4. Photo Mode – urządzenie pozwala na robienie zdjęć.

PEŁNA SPECYFIKACJA:

DO POBRANIA INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU ANGIELSKIM: https://dmtrade.pl/katalogi/brinno/tlc2020/manual-2020.pdf

Kamera Brinno TLC2020 dostępna w sklepie www.DMTrade.pl:

https://dmtrade.pl/p17515,brinno-fullhd-hdr-time-lapse-step-video-camera-tlc2020-4xaa-empower.html