Ho! Ho! Ho! Święta za pasem, choć śniegu brak, to atmosfera udziela się każdemu z nas. Na całym świecie jest to “magiczny czas”. W tym wpisie, znowu o Brinno i z Brinno 🙂

Pomysł na prezent – dlaczego nie?

W ostatnich latach, elektronika użytkowa stała się bardzo dobrym pomysłem na prezenty pod choinkę, niemal każdy z nas ma styczność na codzień  z urządzeniami smart. Wśród nich są wizjery i kamery poklatkowe Brinno. Wielu z nas prezenty kupuje w sieci, najnowsze badania pokazują, że minimum 20% Polaków skompletowało wszystkie prezenty poprzez zakupy w internecie.

Elektroniczny wizjer do drzwi wejściowych

Elektroniczny wizjer, cyfrowy judasz – prezent idealny dla seniora. Często jest tak, że najstarsi członkowie naszych rodzin mieszkają sami, a dużo słyszy się o “cwaniaczkach” i próbach naciągania osób w starszym wieku. Dlatego, dobrym zabezpieczeniem jest właśnie wizjer z wyświetlaczem – zanim otworzysz drzwi, sprawdź kto jest po drugiej stronie, naciskając tylko jeden przycisk.

Kamera poklatkowa, konstrukcyjna, sportowa

Kamery to już prezenty dla każdego z nas, są przeróżne, małe, duże, czarne, pomarańczowe. Mają dwie ogromne zalety: nagrywają materiał poklatkowy oraz praktycznie się nie rozładowują. Najnowsze modele gwarantują wysoką jakość nagrań w rozdzielczości FullHD.

A na koniec…
…2019 roku

Brinno, firma DMTrade, marka Spacetronik oraz my, osoby piszące dla Was te wpisy życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2020 ROKU!