Jak dobrze wiecie, w przypadku produktów Everki razem w parze z wysoką jakością i funkcjonalnością idzie wysoka cena, która potrafi nieco przerazić. Ci, którzy są już dumnymi posiadaczami któregoś z plecaków, bądź którejś z toreb, doskonale wiedzą, że ich zakup był całkowicie opłacalny. W tym blogu poznacie plecak, który nie tracąc kluczowych cech produktów Everki, wyróżnia się stosunkowo niewielką ceną.

Plecak Everki Advance 15,6”

plecak advance

Everki Advance 15,6” to dobre rozwiązanie na zmianę sposobu transportowania Twojego laptopa. Jeśli nosisz swój komputer na ramieniu przez ostatnie 5 lat, a trzykilometrową drogę do pracy pokonujesz pieszo.. to po prostu musi być odczuwalne. Razem z Everki proponujemy zmianę – od teraz wrzucaj laptopa na swoje plecy. Zanim zadasz sobie pytanie – “Jak będę wyglądał z plecakiem?” – Zwróć uwagę na jego wygląd. Dzięki stylowemu, czarnemu designowi doskonale nadaje się na podróż, do pracy, bądź gdziekolwiek indziej i gwarantujemy – będziesz się z nim dumnie pokazywał. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której noszenie plecaka wydaje się być niewłaściwe, bądź nieodpowiednie, wówczas na górze znajdują się dwa skórzane uchwyty, które pozwalają na noszenie go jak aktówki. Oprócz odpowiedniego wyglądu, wysokiej jakości wykonania, znajdujemy tutaj także obszerną funkcjonalność.

Dedykowana kieszeń na laptopa

kieszeń na laptopa

Everki Advance pozwala bezpiecznie przechowywać laptopa w rozmiarze do 15,6″ w swojej grubościennej, podbitej filcem kieszeni. Kieszeń jest odpowiednia do każdego sprzętu elektronicznego z wrażliwymi elementami takimi jak ekran itp. (laptop, tablet). 

Dodatkowe kieszenie szybkiego dostępu

dodatkowe kieszenie

Z pewnością często potrzebujesz “mieć coś pod ręką”. Wtedy idealnie sprawdzają się kieszenie boczne. Umieść potrzebne przedmioty i miej do nich szybki dostęp. Dodatkowo te schowki są zamykane na zamek błyskawiczny.

System mocowania

Mocowanie na plecak

Everki zaprojektowało swój plecak tak, aby można było go bezpiecznie transportować na torbie podróżnej. Specjalnie schowany pasek pozwala przełożyć plecak przez uchwyt torby podróżnej. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się obciążenia kręgosłupa, co pozwala na większą mobilność.

Ukryta kieszeń – bezpieczeństwo

Ukryta kieszen

Boisz się o utratę swojej gotówki, kart kredytowych, dokumentów osobistych? Everki wyposażyło swój plecak w specjalną, ukrytą kieszeń, która pozwoli bezpiecznie przechowywać Twoje wszystkie cenne rzeczy. Z uwagi na umiejscowienie z tyłu plecaka, kieszeń jest kompletnie niedostępna dla osób postronnych.

Specyfikacja

– idealny dla notebooków o przekątnej do 15,6″;
– specjalna ukryta kieszeń na dokumenty
– mocowanie za pomocą gumowych pasów do walizki
– wymiary zewnętrzne: 43 x 31,5 x 16 cm
– wymiary komory notebooka: 39,5 x 27 x 4,5 cm
– waga plecaka: 0,9 kg
– pojemność: 27l


Plecak Everki Advance 15,6” jest dostępny w sklepie DMTrade.pl, a jego cena wynosi 289,00 PLN.

Sprawdź wideoprezentację plecaka Everki Advance 15,6”

 

Znajdź idealną torbę/plecak dla siebie