Chcąc skutecznie zabezpieczyć swojego laptopa podczas transportu, musimy rozważyć zakup torby lub plecaka. Na rynku dostępnych jest wiele różnych rozwiązań, ale które jest najlepsze? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Na pomoc przychodzi nam uznany niemiecki serwis testujący produkty www.vergleich.org i zestawia 7 najlepszych plecaków do notebooka. Po raz kolejny uznanie zdobyła marka Everki – model Atlas zdominował resztę konkurencji.

Everki Atlas górą

Everki Atlas plecak do laptopa

Porównanie plecaków

Porównanie plecaków na laptopa

W zestawieniu udział wzięło 7 różnych plecaków: Sandqvist Dante, Dakine Unisex, The North Face Borealis, Herschel Supply Laptop-Daypack „Little America“, Amazon Basics oraz Wenger 600637.

Plecak na laptopa Everki Atlas robi to, co powinien i robi to naprawdę dobrze: wykonanie nie pozostawia nic do życzenia, jest dobrze wyściełane, dobrze się nosi i oferuje wiele dodatkowych kieszeni.

Komentarz redaktora testującego dot. plecaka Everki Atlas

Atlas otrzymał ocenę 1.2 (w skali niemieckiej) i tym sposobem stanął na najwyższym stopniu podium. W dalszej części publikacji znajdziecie kilka istotnych porad i spostrzeżeń autora testu dot. wyboru plecaka.

Najważniejsze jest wypełnienie

Plecaki na laptopa

“Testowane plecaki na laptopa różniły się mniej jakością wykonania, ale znacznie bardziej tapicerką – jeśli szczególnie zależy Ci na bezpiecznym transporcie laptopa, powinieneś się skupić na tym. Plecaki na laptopa typu „outdoor” są często nieco cięższe i nieporęczne, ale zapewniają dużą ochronę przed uderzeniami, a także dużo miejsca na dodatkowy bagaż. Nie należy również lekceważyć komfortu noszenia, a nasze modele testowe różniły się pod tym względem. Znane i popularne marki nie gwarantują ani wygodnych pasków, ani szczególnie logicznej struktury torby . W każdym razie zalecamy krytyczne spojrzenie na naszą tabelę produktów.”

Ocena plecaka Atlas Everki“Jak dobrze wykonany jest plecak na laptopa, zwłaszcza w przypadku potencjalnych słabych punktów, takich jak szwy, zamki i kieszenie z siatki? Jak stabilny jest ogólnie plecak na laptopa, a przede wszystkim: czy wytrzymuje ulewny deszcz? Wygoda i funkcjonalność: Jak wygodny jest plecak netbook i jak dobrze wyściełane są paski i plecy?”

“Jeśli ochrona komputera jest gwarantowana, a tapicerka zadowalająca, powstają pytania dotyczące komfortu noszenia.  Zwłaszcza jeśli planujesz uczynić swojego zwycięzcę testu plecaka na laptopa częścią codziennego życia, nie powinno to być jedno: niewygodne.”


Odwiedź nasz sklep i poznaj pełną ofertę produktów Everki – www.everki.spacetronik.eu 

Link do źródłowego artykułu i kompletnego testu: https://www.vergleich.org/laptop-rucksack/