Z dumą prezentujemy – EVERKI Concept 2 i Onyx

Nowe plecaki w segmencie premium, całkowita nowość w gamie producenta. Firma Everki przedstawia nowe modele plecaków na laptop/notebook. Poznajcie bliżej Concept 2 i Onyx’a.

EVERKI Onyx – plecak z komorą do 15,6″

Dzięki stylowemu, czarnemu wyglądowi i gustownemu designowi pasuje on doskonale zarówno do sali narad, jak też i do środków transportu publicznego w drodze do biura. W sytuacjach, w których noszenie plecaka wydaje się być niewłaściwym lub nieodpowiednim, dwa uchwyty skórzane umożliwiają jego noszenie jak aktówki.

Dedykowana kieszeń na laptop
Everki Onyx pozwala bezpiecznie przechowywać laptop w rozmiarze do 15,6″ w swojej grubościennej, podbitej filcem kieszeni. Kieszeń jest odpowiednia do każdego sprzętu elektronicznego z wrazliwymi elementami takimi jak ekran itp. (laptop, tablet).

Wygodny sposób otwierania 180 stopni
To nie jest mit, że punkty kontrolne na lotniskach nakładają coraz więcej przepisów i ograniczeń. Kontrola bezpieczeństwa z Everki z systemem Checkpoint Friendly jest znacznie łatwiejsza.
Wystarczy rozłożyć plecak na 180 stopni, połóżyć płasko na taśmie, i już można oglądać wnętrze przez skaner rentgenowski bez bałaganu i niedogodności związanych z usunięciem przedmiotów z wnętrza. Szybkie, proste i bardzo skuteczne.

System mocowania na torbie
Everki Onyx pozwala bezpiecznie przewozić plecak na torbie podróżnej, specjalnie schowany pas pozwala przelozyc plecak przez uchwyt torby podróżnej.
Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się obciążenia kręgosłupa co pozwala na większą mobilność

Bezpieczna kieszeń RFID
Onyx został wyposażony w specjalną kieszeń z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym zeskanowaniem danych z mikrochipu. Gdy w plecaku nosisz karty płatnicze lub inne przedmioty z mikrochipami, włóż je do bezpiecznej kieszeni RFID aby uniknąć przypadkowego zeskanowania, które może doprowadzić do utraty środków pieniężnych lub wycieku danych osobowych.

Specyfikacja:
– przyjazny w podroży z systemem otwarcia o 180 stopni;
– idealny dla notebooków o przekątnej do 15,6″;
– specjalna kieszeń z zabezpieczeniem RFID;
– mocowanie za pomocą gumowych pasów do walizki;
– wymiary zewnętrzne: 43 x 35 x 19 cm
– wymiary komory notebooka: 37,5 x 26,5 x 3 cm
– waga plecaka: 1,65 kg
– pojemność: 25l

Prezentacja plecaka Everki Onyx:

EVERKI Concept 2 – następca popularnego Concept’a

Plecak ten zapewnia wszystkie cechy jakościowe, z których jest znana marka Everki – zamki błyskawiczne, uchwyty skórzane, wysokiej jakości, trwałe i wodoodporne materiały, ergonomiczne paski i wyściełane plecy, sprawdzona i przyjazna kieszeń na laptopa (pasuje do przekątnej do 17,3”) i oczywiście atrakcyjny, wyjątkowy design.

Oprócz przestronnej kieszeni na laptopa plecak Concept 2 posiada dodatkowo dwie duże komory z osobnymi zamkami błyskawicznymi i osobnymi kieszeniami, które idealnie umożliwiają transport urządzeń USB i innych małych przedmiotów. Concept zapewnia zatem maksymalną ilość miejsca do przechowywania i maksymalną funkcjonalność.

Najnowszym przedsięwzięciem firmy Everki jest wprowadzenie opatentowanej osłony narożników, zapewniającej dodatkowe wyścielenie w obszarach, gdzie według producentów laptopów zidentyfikowane najczęstsze ich uszkodzenia. Wytrzymała kieszeń z twardą powłoką, wyposażona w dyskretny sposób w zamek błyskawiczny oraz pas piersiowy wyważający obciążenie, wodoodporny pokrowiec chroniący przed warunkami atmosferycznymi, wielofunkcyjne kieszenie boczne z regulowanymi pasami i miejsce do przechowywania na czytnik e-booków Kindle / iPad / tablet uzupełniają ten najmłodszy produkt firmy. Jak to zwykle w przypadku produktów Everki, także Concept 2 posiada limitowaną dożywotnią gwarancję i obsługę serwisową pierwszej klasy.

Charakterystyka:
– Ł‎atwa do kontroli na lotniskach (check-in) kieszeń na laptopy i tablety do 17,3”
– Komora z twardą powłoką z szybkim dostępem do okularów słonecznych i akcesoriów
– Opatentowany system ochrony narożników
– 30-letnia ochrona na wady materiałowe i produkcyjne

Specyfikacja:
– Kolor: Czarny
– Waga netto produktu: 2 kg
– Pasujący do notebooków wielkości: 43,94 cm (17,3”)
– Wymiary zewnętrzne: 55 x 33 x 23 cm
– Wymiary komory notebooka: 42 x 28,3 x 3,8 cm
– Pojemność: 30l

Prezentacja plecaka Everki Concept 2:

Powyższe plecaki są już dostępne w naszym sklepie: https://everki.spacetronik.eu