Marka EVERKI jest z nami już od kilku dobrych lat. Regularnie rozbudowuje swoją ofertę, dodając nowe modele lub rozmiary. Niekiedy wprowadza całą serię nowych toreb lub plecaków. Modele zmieniają się, są zastępowane nowszymi, liftingowanymi. W tym wpisie zaprezentuję kilka nowości, którymi EVERKI wita wiosnę w 2021 roku.

Sleeve – nowa seria użytkowych toreb na komputery przenośne

Pierwszym punktem wpisu jest seria Sleeve. Całkowita nowość. Dla spostrzegawczych może wydawać się znajomą, gdyż jest bardzo podobna do toreb Commute. Sleeve to torby z segmentu ekonomicznego, należą do tych tańszych modeli EVERKI. Występuje w pięciu rozmiarach:

  • 11,6″: 21 x 29 x 3 cm, pojemność 4,5l
  • 13,3″: 27 x 35 x 4 cm, pojemność 6,5l
  • 15,6″: 29 x 40 x 4 cm, pojemność 9,5l
  • 17,3″: 31 x 42 x 5 cm, pojemność 12l
  • 18,4″: 34 x 45 x 6 cm, pojemność 14l

Miękka pianka ochronna wypełnia wnętrze torby. Sleeve posiada na froncie kieszeń szybkiego dostępu. Ponadto jej suwaki są w 100% wykonane z metalu. Na torbę, producent udziela 30-letniej gwarancji.

Seria Sleeve jest dostępna w sklepie DMTrade.pl:

https://www.dmtrade.pl/k1096,pc-phone-akcesoria-do-laptopow-torby-laptop.html?fc[409][]=1910

sleeve

Business – nowy model torby na laptop, elegancja przede wszystkim

Kolejną częścią tego bloga jest nowy model torby. EVERKI Business to torba średnio-półkowa, dedykowana do mniejszych urządzeń elektronicznych (maksymalna przekątna ekranu do 14,1″). Ten model stawia nacisk na komfort użytkowania. Świetnie komponuje się z serią komputerów przenośnych od Apple’a (Macbook Pro i Air). Na froncie dostępna jest kieszeń na dokumenty, zamykana na zamek błyskawiczny, a główna komora gwarantuje duże bezpieczeństwo naszym netbookom lub tabletom.

EVERKI Business można nabyć drogą kupna w sklepie DMTrade.pl:

https://www.dmtrade.pl/p18666,torba-do-laptopa-everki-business-14-1.html

business

Onyx – nowy rozmiar plecaka na notebook, z segmentu premium

Ostatnią świeżością jest plecak Onyx. A konkretnie, nowy rozmiar tego plecaka. Dotychczas dostępna była wersja do 15,6 cali. Od teraz dołącza do niej większy brak – do 17,3 cala. EVERKI Onyx to plecak z segmentu premium, obok modelu Concept, Versa 2 i Suite. Model ten posiada wszystko to co powinien, jest przygotowany do kontroli lotniskowych dzięki zastosowanemu otwarciu o 180 stopni.

Warto wspomnieć, że tak jak modele powyższe, gwarancja producenta na okres trzydziestu lat obejmuje też Onyx’a. Plecak posiada wygrodzoną kieszonkę z zabezpieczeniem RFID. Dzięki niej nasze dane na nośnikach zbliżeniowych (karty płatnicze, karty samochodowe typu hands-free) są bezpieczne.

Onyx jest dostępny w sklepie internetowym DMTrade.pl

https://www.dmtrade.pl/p18664,plecak-na-laptop-everki-onyx-17-3.html

Cała oferta marki EVERKI w sklepie DMTrade.pl, w linku poniżej:

https://www.dmtrade.pl/m238,everki.html