Everki uderza w rynek z kolejnymi nowościami, które oczywiście musieliśmy mieć! Sprawdźcie poniższą publikację i poznajcie nowy plecak na laptop i coś zupełnie nowego – torbę a’la zakupową, która kryje dedykowane wnętrze na nasz mobilny komputer.

Everki Everyday czyli lekki plecak na co dzień

Plecak mocno uniwersalny. Everki zaprojektowało model Everyday z myślą o życiu zawodowym. O ciągłym ruchu. O zróżnicowanych sytuacjach, które przewijają się każdego dnia. Uniwersalność potwierdza także czarny design – jako, że to Everki, to nie zabrakło pomarańczowych akcentów. W miejscach, gdzie noszenie plecaka wydaje się nieetyczne lub niewłaściwe, producent wyposażył plecak do laptopa w dwa uchwyty skórzane, które umożliwiają noszenie go niczym aktówki.

A o laptopa się nie bój

Plecak na laptop Everki Everyday umożliwia bezpieczny transport naszego osobistego komputera o rozmiarze do 15,6” (przekątna ekranu) w dedykowanej kieszeni, wyścielonej filcem. Oczywiście zamiast laptopa kieszeń można wykorzystać do innych urządzeń, takich jak tablet.

Gotowy na podróż plecak na laptop

Plecak biznesowy Everyday marki Everki to nie tylko opcja na co dzień. Śmiało wybierzecie się z nim w podróż. Świadczy o tym chowany pas do montażu na rączce walizki na kółkach. Idealna opcja na bagaż podręczny.

Dodatkowe kieszenie i przegrody

Oczywiście nie zabrakło w tym modelu dodatkowych przegród, komór i kieszeni na transport akcesoriów i niezbędnych dla nas przedmiotów. W praktyce to oznacza, że możesz wraz z notebookiem możesz zabrać zasilacz, myszkę, ładowarkę, powerbank, a nawet słuchawki czy butelkę wody.

Plecak na laptop Everki Everyday – wideo

Plecak do laptopa – najważniejsze cechy

 • Idealny dla notebooków o przekątnej do 15,6″ oraz tabletów i netbooków do 13″;
 • Dodatkowe kieszonki, przegrody i komory;
 • Mocowanie za pomocą gumowych pasów do walizki;
 • Wymiary zewnętrzne: 47 x 34 x 12 cm;
 • Wymiary komory notebooka: 39,5 x 27,5 x 3,3 cm;
 • Waga plecaka: 0,7 kg;
 • Pojemność: 23 litry.

Everki Shopper – torba dla ludzi w ciągłym ruchu

EVERKI Shopper jest to idealna torba dla osób w ruchu. Do torby z łatwością zmieści się laptop do 15,6″. Wnętrze wyściełane jest wyjątkowo miękkim i eleganckim materiałem. Przestronna komora główna do przechowywania oferuje przekładki do utrzymywania dokumentów lub urządzenia peryferyjne oddzielone w miękkiej kieszeni która jest idealna dla iPad-a, Kindle lub innego tabletu gdzie urządzenie będzie bezpieczne. Podobnie jak wyżej – torba na laptop Everki Shopper przeznaczona jest na ludzi aktywnych, którzy są w ciągłym ruchu. Do środka umieścimy laptopa o rozmiarze do 15,6”. Wnętrze zostało wyściełane miękkim i przyjemnym materiałem. Przestronna komora główna do przechowywania oferuje przekładki do organizowania dokumentów lub chociażby urządzeń peryferyjnych. Przednia kieszeń posiada wiele komór na przechowywanie m.in. wizytówek, długopisów.

System ochrony laptopa

Jeżeli Twój komputer jest dla Ciebie ważny (a domniemam, że z pewnością jest) to wypadałoby go należycie traktować i zadbać o jego bezpieczeństwo. Marka Everki oprócz filcu i dużego wypełnienia, zastosowała wewnątrz torby innowacyjny system ochronny – amortyzujące poduszki w dnie, które chronią miejsca szczególnie narażone na uszczerbki, jakimi bez wątpienia są narożniki naszego lapka. Torba posiada dodatkowe komory na zamki, które wypełnimy chociażby urządzeniami peryferyjnymi od naszego komputera lub innymi przedmiotami. Na zewnątrz znajduje się kieszeń “łatwego dostępu” zapinana na zamek, która będzie idealnym miejscem do przechowywania tego, co potrzebujemy mieć pod ręką.

Torba na laptop Everki

Dedykowana kieszeń na laptop

Everki Shopper pozwala bezpiecznie przechowywać 15,6-calowy laptop w swojej grubościennej, podbitej filcem kieszeni. Sąsiednia kieszeń oferuje dedykowaną przestrzeń dla nieco mniejszych urządzeń typu Kindle, iPad, tablet. Obie kieszenie są wyposażone w piankę Anti-shock oraz są łatwo dostępne.

torba na laptop everki

System mocowania na torbie

Torba podobnie j/w prezentowany plecak została wyposażona w chowany pas umożliwiający montaż na torbie podróżnej.

Everki Shopper – wideo

Torba na laptop – najważniejsze cechy

 • Pasuje do laptopów i tabletów do 15,6 cala;
 • Waga torby: 0,45 kg;
 • Gwarancja: Ograniczona Gwarancja Lifetime – do 30 lat od zakupu;
 • Wymiary torby: 34 x 39 x 11 cm;
 • Wymiary komory na laptop: 27,5 x 37x 3,5 cm;
 • Pojemność: 16,5 litra.

Gdzie kupić nowe modele Everki?