Jak dobrze wiecie, w przypadku produktów Everki razem w parze z wysoką jakością i funkcjonalnością idzie nowoczesny design. Ci, którzy są już dumnymi posiadaczami któregoś z plecaków, bądź którejś z toreb, doskonale wiedzą, że ich zakup był całkowicie opłacalny. W tym blogu poznacie nowe produkty, które nie tracąc kluczowych cech produktów Everki, wyróżnia się na rynku ogólnodostępnych plecaków i toreb.

Z dumą prezentujemy Everki Versa 2 i Everki Mesh. Nowy plecak i saszetka w segmencie premium w gamie producenta. Firma Everki przedstawia nowy model plecaka na laptop/notebook i saszetkę podręczną.

Plecak na laptop EVERKI Versa 2 14,1″

ekp127b_02

Plecak EVERKI Versa 2 zaprojektowany specjalnie dla życia zawodowego.
Dzięki stylowemu, czarnemu wyglądowi i gustownemu designowi pasuje on doskonale zarówno do sali narad, jak też i do środków transportu publicznego w drodze do biura.
W sytuacjach, w których noszenie plecaka wydaje się być niewłaściwym lub nieodpowiednim, dwa uchwyty skórzane umożliwiają jego noszenie jak aktówki.

Dedykowana kieszeń na laptop
Everki Versa 2 pozwala bezpiecznie przechowywać laptop 14,1″ w swojej grubościennej, podbitej filcem kieszeni.
Sąsiednia kieszeń oferuje kolejną specjalne miejsce dla Kindle / iPad / tablet, obie kieszenie są wyposażone w piankę anti-shock
oraz są łatwo dostępne do codziennego użytku lub podczas sprawdzania przez służby ochrony lotniska.

Wygodny sposób otwierania 180 stopni
To nie jest mit, że punkty kontrolne na lotniskach nakładają coraz więcej przepisów i ograniczeń.
Kontrola bezpieczeństwa z Everki z systemem Checkpoint Friendly jest znacznie łatwiejsza.
Wystarczy rozłożyć plecak na 180 stopni, połóżyć płasko na taśmie, i już można oglądać wnętrze przez skaner rentgenowski bez bałaganu i niedogodności związanych z usunięciem przedmiotów z wnętrza. Szybkie, proste i skuteczne.

ekp127b_04

System mocowania na torbie
Everki Versa pozwala bezpiecznie przewozić plecak na torbie podróżnej, specjalnie schowany pas pozwala przelozyc plecak przez uchwyt torby podróżnej.
Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się obciążenia kręgosłupa co pozwala na większą mobilność

Parametry:

  • – Przeznaczenie: do 14,1″
  • – Kolor: czarny
  • – Wymiary zewnętrzne: 42 × 31× 19 cm
  • – Waga: 1,64 kg
  • – Pojemność: 21,5 l

Prezentacja plecaka Everki Versa 2:
https://youtu.be/EQj_Gg-D7Rc

Saszetka torba podręczna kosmetyczka Everki Mesh

Mesh Accessories Pouch

Podczas podróży z wieloma akcesoriami od kilku typów urządzeń, łatwo pogubić kable do przesyłu danych czy też ładowarki. Właśnie dla takich ludzi stworzono EVERKI Mesh, podręczną torbę na akcesoria podróżne, która bez problemu pomieści kable oraz myszki i pendrive’y. EVERKI Mesh jest lekka, estetyczna i wykonana została z najlepszej jakości materiałów.

Model Mesh wykonano z przejrzystej siatki nie tylko dla atrakcyjnego wyglądu, ale też w celu zapewnienia szybszego chłodzenia zasilaczy i innych akcesoriów. Tego typu ścianki pozwalają również na szybsze lokalizowanie w saszetce swoich akcesoriów.

ekf823_04min

Dane techniczne

  • Kolor: pomarańczowy/brązowy
  • Materiał: nylon
  • Wymiary: 10x5x2 cm
  • Waga: 85g
  • Gwarancja 30 lat

Powyższe produkty są już dostępne w naszym sklepie: https://everki.spacetronik.eu