Przekształć swój zwykły telewizor w Smart TV, graj w gry ze smartfona na dużym ekranie lub pochwal się zdjęciami z wakacji swojej rodzinie i prezentuj je na dużym ekranie mając je jedynie na swoim telefonie. To wszystko dzięki niewielkiemu urządzeniu i w dodatku w najwyższej rozdzielczości 4K 60Hz z HDR – poznajcie EZCast Ultra.

Bezprzewodowy transmiter HDMI EZCast Ultra

EZCast Ultra to niewielkich rozmiarów urządzenie do bezprzedowowego przesyłania multimediów (obrazu i dźwięku) z urządzeń mobilnych lub komputeraz PC na ekran telewizora. To co widzisz na ekranie tableta, smartfona lub laptopa będzie wyświetlane na dużym ekranie telewizora w jakości do 4K w 60Hz z HDR. Korzystaj z darmowej i łatwej w obsłudze aplikacji EZCast na urządzenia mobilne i komputery PC, która wspiera technologię screen mirroring i umożliwia wyświetlanie filmów, obrazów i innych materiałów z każdego urządzenia na dużym ekranie. To urządzenie idealnie sprawdzi się podczas konferencji i spotkań biznesowych.

Wsparcie 4K Ultra HD z HDR

EZCast Ultra zapewnia dźwięk najwyższej jakości oraz wyraźny obraz multimediów w 4K 60Hz z HDR. Stabilną i płynną pracę ze smartfonami najnowszej generacji oraz komputerami zapewnia AM8275 – najwydajniejszy procesor wśród urządzeń EZCast. Płynne odtwarzanie multimediów nieosiągalne dla innych urządzeń tego typu.

Inteligentne urządzenie multimedialne – sterowanie głosowe

EZCast Ultra obsługuje wiele urządzeń do sterowania głosem, takich jak Google Home oraz Amazon Echo. Za pomocą swojego głosu będziesz mógł sterować i nakazać urządzeniu wyszukiwanie, odtwarzanie, wstrzymanie, przewijanie do tyłu, przewijanie do przodu, zatrzymanie wideo, dodawanie filmów do list odtwarzania i dostosowywanie głośności. Dzięki temu EZCast Ultra jest prawdziwym inteligentnym urządzeniem multimedialnym.

Banalna instalacja i konfiguracja

Jak wyżej. Proces instalacji przebiega szybko i sprawnie i bez trudu każdy sobie z nią powinien poradzić. Po prostu podłącz urządzenie do portu HDMI w telewizorze/monitorze oraz kablem USB do zewnętrznego źródła zasilania. Wstępna konfiguracja urządzenia odbywa z poziomu aplikacji EZCast, która jest dostępna w App Store (iOS), Google Play (Android) oraz TUTAJ dla systemu Windows/MacOS.

Kompatybilność z wieloma systemami

Nasz tytułowy bohater współpracuje z systemami Windows, MacOS, iOS (natywne wsparcie EZAir – AirPlay) oraz Android (wsparcie Google Cast).

Możliwości EZCast Ultra – funkcje

– Miracast: innymi słowy screen mirroring, czyli technologia umożliwiająca przeniesienie treści z ekranu Twojego np. smartfona na telewizor. Idealne zastosowanie do prezentacji, konferencji, czy chociażby dzielenia się najnowszymi zdjęciami z wakacji podczas wizyty u rodziny. (Pamiętaj! Płynność strumieniowanego wideo zależy przepustowości sieci, parametrów i samego strumienia wideo). Posiada natywne wsparcie Google Cast,
– DLNA: Współdzielenie multimediów w ramach jednej sieci domowej,
– Aplikacja EZCast: bezprzewodowe strumieniowanie multimediów z komputera lub urządzeń mobilnych. (System Windows 10 współpracuje z EZCast Ultra bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, z uwagi na natywną obsługę ekranów bezprzewodowych),
– Google Cast:  natywne wsparcie udostępniania obrazu z urządzeń Android, jak i “castowania” treści z aplikacji Google, jak m.in. YouTube. Jednym kliknięciem na smartfonie odtwarzaj ulubione materiały wideo z YT na ekranie swojego telewizora,
– EZAir – odpowiednik słynnego AirPlay w urządzeniach opartych na systemie iOS. Dzięki tej technologii można bezprzewodowo przesłać multimedia wprost z iPada, iPhone’a lub iPoda na ekran posiadanego telewizora,
– Obsługa sterowania głosowego: EZCast Ultra obsługuje wiele urządzeń do sterowania głosem, takich jak Google Home, Amazon Echo, Xioami AI Speaker i Tmall Genie.

Zawartość zestawu EZCast Ultra

Kupując EZCast Ultra w zestawie znajdziecie poniższe elementy:

– EZCast Ultra
– Kabel HDMI (30 cm)
– Kabel USB typu C (1 m)
– Instrukcja obsługi

Specyfikacja techniczna

– Model: EZCast Ultra U1
– Układ AM8275
– Sieć 802.11AC 2.4/5GHz z Bluetooth
– Rozdzielczość wyjściowa: HDMI 3840×2160/60p, 4096×2196/24p, 1920×1080/60p
– Obsługiwane systemy: Android, iOS, Windows, MacOS, ChromeOS
– Kolor czarny
– Zasilanie DC 5V/2A

Gdzie kupić EZCast Ultra?

Spodobał Ci się prezentowany produkt? Możesz go nabyć w sklepie DMTrade.pl, klikając w poniższy link.