Jednym z bardziej kluczowych elementów ekwipunku (prawdopodobnie zaraz po odpowiednio dobranej odzieży) niezależnie od rodzaju wyprawy (trekking górski, szkoła przetrwania, 30 kilometrowy spacer po bezdrożach itd.) jest właśnie plecak. To właśnie on zadba o nasz dobytek i resztę niezbędnego wyposażenia.

Plecak Ghostek NRGCamper

Nieograniczona energia (powerbank 16000 mAh i panel słoneczny 11W)

..generowana przez integrację paneli słonecznych i powerbanka. Twój telefon nigdy nie pozostanie z rozładowaną baterią.

Panel słoneczny 11W Powerbank 16000 mAhNRG Camper został wyposażony w panel słoneczny 11W i Powerbank 16000 mAh, co powoduje, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych plecaków. Niezależnie od tego, czy wędrujesz po górach, czy wybrałeś się w podróż po Europie autostopem, istotne jest, abyś nieprzerwanie pozostawał w kontakcie. Zawsze musisz mieć możliwość wezwania pomocy w nagłym wypadku, lub po prostu odebrania telefonu od kogoś bliskiego w ważnej sprawie. Jeśli bateria Twojego telefonu jest na wyczerpaniu – podłącz go do wbudowanego powerbanka. Jeśli poziom baterii w powerbanku również jest bliski zeru – podłącz go do panelu słonecznego. Dzięki temu Twojego niezbędne urządzenia pozostanę w pełni funkcjonalne nawet podczas najdłuższych wędrówek.

Naładuj swoje urządzenia – porty USB

Porty ładowania Powerbank

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: www.kickstarter.com

W NRGCamper znajdziecie w sumie 5 portów ładowania. Aby uniknąć sytuacji, w której musicie “kopać” w torbie, aby dostać się do odpowiedniego złącza, producent w celu zapewnienia szybkiego dostępu umieścił 1 port na zewnątrz plecaka oraz 2 bezpośrednio na panelu słonecznym (1, jeśli drugie wykorzystujemy do ładowania powerbanka). Ponadto 2 kolejne złącza USB znajdziemy w środku – na samym urządzeniu gromadzącym energię. Możemy kontrolować poziom naładowania powerbanka, dzięki umieszczonemu na zapięciu wyświetlaczowi LED.

Wyposażenie NRGCamper

Pojemność tego plecaka wynosi 60 litrów, a co za tym idzie świetnie nadaje się na wyprawy większego kalibru, bez problemu mieszcząc niezbędny ekwipunek. Na górnym zapięciu znajduje się gwizdek SOS, który jest niewątpliwie obowiązkową pozycją wyposażeń survivalowych podczas wypraw wysokiego ryzyka, np. górskich. Dźwięk wydobywający się z niego jest słyszalny z bardzo dalekich odległości. Za jego pomocą wezwiecie pomoc i nadacie sygnały alarmowe. Plecak został także wyposażony w użyteczne podstawowe akcesoria zewnętrzne, takie jak paski, haczyki i funkcjonalne kieszenie. Ponadto jest kompatybilny z większością systemów hydracyjnych.

Żadna pogoda nie jest mu straszna

Materiał wykorzystany do produkcji plecaka to najwyższej jakości wodoodporny nylon, który skutecznie uchroni Twój plecak i jego zawartość przed największą ulewą. Dodatkowo producent wyposażył każdy plecak w dodatkowy pokrowiec przeciwdeszczowy do jeszcze efektywniejszej ochrony.

System wentylacyjny & nośny

NRGCamper posiada niestandardowy system BES, czyli ergonomiczną metodę wentylacji pleców, która zapewnia komfort podczas noszenia plecaka na długich wyprawach. Plecak posiada zaawansowany system noszenia i zapięć, co przekłada się na duży komfort użytkowania. Znajdziemy tutaj także specjalną regulację, która pozwoli dopasować rozmiar do Twojego wzrostu w trzech możliwych wariantach: S, M oraz L.

Specyfikacja

– najwyższej jakości wodoodporny nylon
– pojemność 60l
– wbudowany powerbank o pojemności 16 000mAh
– 11W panel słoneczny
– pokrowiec przeciwdeszczowy
– inteligentny wskaźnik poziomu naładowania LED
– 5 portów USB (2 na panelu słonecznym, 2 wewnątrz plecaka, 1 zewnętrzny)
– wymiary 62,2 cm x 28 cm x 20,3 cm
– waga: 1,36kg (bez banku pamięci i paneli słonecznych) / 3,17 kg (z bankiem pamięci i panelami słonecznymi)

2w1: Wideoprezentacja i instrukcja


Plecak Ghostek NRGCamper dostępny jest w sklepie DMTrade.pl, a jego cena wynosi 699,00 PLN.