Nikogo z pewnością nie dziwi fakt, że kolejna publikacja dotycząca kolejnych nowości. Spacetronik ERGOLINE pompuje ofertę do granic swoich wytrzymałości (a zapasu jeszcze mamy sporo, spokojnie – wykorzystamy go). Kompletne biurka z banalnym montażem w atrakcyjnej cenie. Chwytamy za lupę i przyglądamy się nowym ergonomicznych biurkom Moris.

Biurka ergonomiczne

Biurko elektryczne Spacetronik ERGOLINE Moris (SPE-O112)

W chwili publikacji Moris (SPE-O112) występuje w dwóch wersjach: biały stelaż z białym blatem (SPE-O112WW) oraz czarny stelaż z czarnym blatem (SPE-O112BB). Ale zacznijmy od początku. Tytułowy Moris to nic innego jak elektryczne biurko z regulowaną wysokością blatu. Sam decydujesz o tym, kiedy chcesz pracować na stojąco, a kiedy na siedząco. Ta funkcja pozwoli dopasować idealną wysokość blatu do Waszego wzrostu (istotne, gdy użytkownikiem biurka jest dziecko, które “rośnie jak na drożdżach”).

Regulacja wysokości, pracuj na stojąco lub siedząco

Regulacja jest dostępna w zakresie 730 – 1230 mm. Na pokładzie uraczymy jeden silnik, który w praktyce w zupełności daje radę – regulacja jest płynna i sprawna – prędkość regulacji wynosi 25 mm/s. Podobnie, jak inne biurka i stelaże z oferty, Moris jest cichy, gdyż “hałas”, który generuje nie przekracza na odczycie decybelomierza 50 jednostek. Regulowane biurko posiada blat o rozmiarach 120 x 60 x 2 cm. Maksymalna nośność biurka wynosi 50 kg.

Montaż prosty jak budowa cepa

Montaż instalacja biurko elektryczne spacetronik ergoline

Bez zbędnego pi… pisania. Z montażem poradzi sobie każdy. Otwieracie opakowanie, a w środku główny element (blat z bazową konstrukcją), dwie nogi oraz dwie stopy. Instalacja zajmie Wam nie więcej niż 5 minut.

Specjalne stopy o strukturze C-LEG

Stopa typu C

Jest coś, co wyróżnia biurko od reszty. Stopy (elementy, na których stoi całe biurko) o płaskiej konstrukcji. Struktura C-Leg pozwala zmaksymalizować miejsce na nogi dla użytkowników. To prawdziwe biurko ergonomiczne. Jeśli posiadasz kontenerek biurowy, bez trudu wsuniesz go nad stopę biurka Moris.

Regulowana wysokość za pomocą kontrolera

Prosty sterownik łatwe sterowanie

Do biurka otrzymujecie sterownik z dwoma przyciskami. Przyciski góra/dół pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości blatu. Regulacja jest niezwykle intuicyjna.

Zobacz jak wygląda Moris (zdjęcia)

Biuro z elektryczna regulacja wysokosci
Biurko regulowane elektrycznie Spacetronik ERGOLINE SPE-O112BB Moris
Biurko elektryczne Spacetronik ERGOLINE SPE-O112WW Moris

Cechy produktu

– 2-stopniowa konstrukcja kolumny
– jednosilnikowy system
– zakres regulacji 730 – 1230 mm (500 mm)
– maksymalna nośność 50 kg
– wymiary blatu 120 cm x 60 cm x 2 cm
– materiał blatu: płyta wiórowa
– maksymalna prędkość 25 mm/s
– bardzo cichy napęd; poziom hałasu poniżej 50 dB
– zasilanie 100 V – 240 V
– prosty kontroler z przyciskami “góra” oraz “dół”
– stała prędkość, dokładna wysokość regulowana w granicach błędu 2 mm
– bardzo łatwy montaż i obsługa

Zainteresowały Cię biurka ergonomiczne Spacetronik ERGOLINE Moris?

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby poznać cenę i więcej szczegółów!