Na nasze magazyny dotarła dostawa akcesoriów LAN. Wśród nich są: wtyki sieciowe RJ45 , zestawy do zarabiania kabli oraz gniazda sieciowe (internetowe). W tym wpisie przedstawię w skrócie każdą z nowości, w kolejności cen (rosnąco). Dostawa ta stanowi uzupełnienie do naszego asortymentu wtyków przelotowych zwanych pass-through.

Wtyki sieciowe ekranowane z gumową osłoną

Standardowy wtyk RJ46, kategoria 6, ekranowany FTP. W zestawie z wtykiem osłona gumowa na kabel w kolorze pomarańczowym oraz prowadnica plastikowa ułatwiająca wprowadzenie żył ze skrętki do wtyku. Do zaciśnięcia pinów wymagana zaciskarka do wtyków RJ45.

LINK: https://dmtrade.pl/p17993,wtyk-sieciowy-rj45-cat6-ftp-w-pomaranczowej-gumowej-oslonie.html

Wtyki sieciowe z montażem beznarzędziowym

Ciekawa alternatywa do wtyków standardowych, zaciskanych. Ta wersja nie wymaga żadnych narzędzi. Skrętka jest wprowadzana do wtyku zgodnie z oznaczeniami kolorów, po czym zamyka się konsturkcję wtyku i dodatkowo skręca w celu wzmocnienia mocowania.

LINK: https://dmtrade.pl/p17992,wtyk-sieciowy-rj45-8p8c-cat6a-szybki-montaz-beznarzedziowy.html

Wtyki sieciowe kategorii 8 z montażem kątowym

Wysokiej jakości wtyk sieciowy, wodoszczelny, podobny konstrukcyjnie do modelu opisane powyżej. Spełnia normy kategorii 8 skrętek internetowych. Możliwość montażu kątowego lub prostego (w komplecie adapter kątowy). Z sukcesem zaliczył test FLUKE 2000 MHz. Montaż szybki, nie są wymagane żadne narzędzia.

Powyżej przykład zamontowania kątowego.

LINK: https://dmtrade.pl/p17994,wtyk-sieciowy-rj45-cat8-szybki-montaz-prosty-katowy.html

Gniazdo internetowe 2xRJ45 kategorii 6a

Natynkowe lub podtynkowe gniazdo internetowe. Wyposażone w dwa porty RJ45. Kategoria 6a, zgodna z kategorią 5 i 6. Możliwość montażu w puszcze, ramce.

LINK: https://dmtrade.pl/p17996,gniazdo-sieciowe-cat6a-2xrj45-ftp-spacetronik-sp-ls01.html

Zestaw narzędzi do instalacji sieciowych

Zestaw składający się z czterech elementów (pięciu jeśli policzymy też etui). Idealny dla instalatora sieci, osób pracujących ze skrętkami komputerowymi. W zestawie znajdują się: tester okablowania wraz z terminatorem, zaciskarka “erjotek”, ściągacz izolacji oraz nóż krosowniczy LSA. Tester zasilany z baterii 9V – brak w zestawie.

LINK: https://dmtrade.pl/p17990,zestaw-narzedzi-lan-rj45-5w1-spacetronik-sp-lt40.html