Specjalnie dla Was zrealizowaliśmy krótki materiał wideo, konfrontujący nasze kuwety magazynowe Spacetronik ze zwykłymi, tanimi, wyprodukowanymi w Chinach, które zamówiliśmy za pośrednictwem najpopularniejszego serwisu aukcyjnego.

Dla przypomnienia krótko o kuwetach

Kuwety stanowią doskonałe rozwiązanie problemów związanych z przechowywaniem drobnych produktów w każdym magazynie, warsztacie, sklepie oraz ułatwiają utrzymanie idealnego porządku. Można je ustawiać jeden na drugim albo przymocować do ściany za pomocą specjalnych metalowych listew. Pojemniki można również umieszczać na specjalnych regałach czyniąc je jeszcze bardziej funkcjonalnymi i użytecznymi.

Pojemniki magazynowe

Konfrontacja pojemników Spacetronik i chińskich tanich “No name”

Nasz produkt jest w 100% polski, wszystkie pojemniki, listwy, regały oraz inne akcesoria zostały wyprodukowane w Polsce. Najważniejszymi cechami wyróżniającymi nasze kuwety od tanich zamienników to jakość wykonania. Kuwety zostały wykonane z polipropylenu co stanowi je bardzo wytrzymałymi, a zarazem nie są kruche co jest bardzo ważne w razie upadków, uderzeń itp. Co najważniejsze grubość ścianki kuwety to aż 3 mm.

Noga na kuwecie

Rzuć okiem na poniższe wideo i przekonaj się sam jak nasze pojemniki wypadają w porównaniu z tanimi kuwetami zamówionymi w najpopularniejszym serwisie aukcyjnym.

Sprawdź naszą ofertę

Odwiedź nasz sklep DMTrade.pl i zapoznaj się naszą całą ofertą na pojemniki, listy oraz kuwety magazynowe.

Oferta Spacetronik