Spacetronik – Technologia w zasięgu ręki!
Nowości, Spacetronik, Wypełniacze powietrzne

Dwie nowe maszyny do wypełniaczy powietrznych – Spacetronik SPA-M7T oraz SPA-M3

Jeśli uważnie nas śledzicie, to w jednym z poprzednich blogów mogliście się dowiedzieć o nadchodzących dwóch nowych maszynach do wypełniaczy powietrznych. Tak, to właśnie w tej publikacji przybliżymy Wam nowe urządzenia od Spacetronik o nazwach SPA-M7T oraz SPA-M3.

Odpowiedni wypełniacz do paczek

Nie oszukujmy się – towar podczas transportu nie zawsze jest należycie traktowany. Rzut paczką – nowa dyscyplina wśród kurierów. Może brzmi to nieco żartobliwie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę zapotrzebowanie na wysyłkę towarów w dzisiejszych czasach i ilość przerzucanych paczek przez sortownie i magazyny – inaczej być nie może. W celu skutecznego zabezpieczenia zawartości przesyłki przed potencjalnymi uszkodzeniami, idealnie sprawdzą się chociażby poduszki powietrzne. Aby je wytworzyć, będziesz musiał użyć specjalną maszynę, chociażby taką jak Spacetronik SPA-M7T lub SPA-M3. Te urządzenia pozwolą Ci na samodzielne wykonanie wypełniaczy powietrznych do zabezpieczenia swoich paczek według indywidualnych potrzeb. Tyle, ile potrzebujesz. Zasada działania jest prosta: maszyna zgrzewa maty/poduszki z powietrzem pod ciśnieniem, dzięki czemu pojedyncza poduszka jest sprężysta i świetnie zastępuje np. cienką folię bąbelkową, czy mniej opłacalne rozwiązania wypełniania paczek, np. piankę.

Maszyna do wypełniaczy powietrznych Spacetronik SPA-M7T

Nie bez powodu najdroższa pozycja. SPA-M7T to najszybsza i najsolidniejsza opcja. Maszyna pozwala wytworzyć do 30 metrów gotowych poduszek lub mat powietrznych w przeciągu jednej minuty! SPA-M7T jest profesjonalnym urządzeniem, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Solidność, bardzo dobre parametry oraz stosunkowo niewielkie rozmiary powodują, że maszyna w swojej klasie jest idealnym wyborem. Maszyna posiada specjalny kontroler z wyświetlaczem, z poziomu którego dostosujesz prędkość, temperaturę, ilość powietrza oraz długość materiału, który chcesz otrzymać.

Dane techniczne

– Maksymalna prędkość: 30 m / min.
– Rozmiar urządzenia: 400 mm * 165 mm * 310 mm
– Obsługa 8 różnych poduszek powietrznych, w tym mat
– Masa urządzenia: 18 kg
– Certyfikat CE
– Zasilanie:110-230 V
– Moc: 450W
– Wielofunkcyjny panel z wyświetlaczem oraz ustawieniami prędkości, ilością powietrza i temperatury
– Łatwa instalacja & obsługa urządzenia

Maszyna do wypełniaczy powietrznych Spacetronik SPA-M3

Maszyna do wypełniaczy powietrznych Spacetronik SPA-M3 pozwala wytworzyć do 18 metrów gotowych poduszek lub mat powietrznych w przeciągu jednej minuty. Natomiast jej niewielkie rozmiary i waga 6,4 kg powodują, że urządzenie można bez wątpienia nazwać mobilnym. Ponadto na górze znajduje się uchwyt, który skutecznie ułatwia przenoszenie maszyny.

SPA-M3 została wyposażona w intuicyjny kontroler, który posiada wyświetlacz LED do wyświetlania aktualnych wartości. Z jego poziomu dostosujesz prędkość, temperaturę oraz ilość powietrza.

Dane techniczne

– Maksymalna prędkość: 18 m / min.
– Rozmiar urządzenia: 430 mm * 120 mm * 310 mm
– Obsługa 8 różnych poduszek powietrznych, w tym mat
– Masa urządzenia: 6,4 kg
– Certyfikat CE
– Zasilanie:110-230 V
– Moc: 250W
– Wielofunkcyjny panel z ustawieniami prędkości, ilością powietrza i temperatury
– Łatwa instalacja & obsługa urządzenia

Prezentacja maszyn Spacetronik (wideo)

Sprawdź jak tytułowe maszyny spisują się w akcji. Oprócz nich, w filmie przedstawiliśmy także nieco starszy, a zarazem najtańszy spośród prezentowanych model – Spacetronik SPA-M2T.

Dobierz odpowiedni wypełniacz powietrzny

No dobra. Maszynę już wybrałeś, ale potrzebujesz jeszcze odpowiedni materiał do wyprodukowania gotowego wypełniacza. W ofercie Spacetronik znajdziecie kompatybilne poduszki powietrzne o rozmiarach 20×10 cm, 20×12 cm, 20×15 cm oraz 20×20 cm

oraz maty powietrzne o rozmiarach 40×25 cm oraz 40×33 cm.

Każdy z wypełniaczy występuje w dwóch wariantach: HDPE oraz GMX (biodegradowalne).


Maszyny Spacetronik SPA-M7T oraz Spacetronik SPA-M3 dostępne są w sklepie DMTrade.pl oraz wypelniacze-paczek.pl

Related posts

Radia cyfrowe DAB+ od GTMedia

Jakub Tomczak
5 lat ago

Prezent do 1500zł? Biurko elektryczne to jest to!

Grzegorz Kołacki
3 lata ago

Płaskie panelowe anteny SATELITARNE Megasat HG50

Jacek Zyniewicz
4 lata ago
Exit mobile version