Spacetronik – Technologia w zasięgu ręki!
Multiswitche, Spacetronik, Technologie, TV-SAT

Duże multiswitche Spacetronik z radiatorem 5/60 i 9/60

Jak działa multiswitch Spacetronik?

Multiswitch Spacetronik z serii Elite Class powstał w Europie, gdzie również został zaprojektowany. Produkty słyną z  wyjątkowej trwałości (w stosunku do zamienników ze wschodu) dzięki czemu znajduje coraz większą ilość zadowolonych klientów. Aby podkreślić wartość oraz niezawodność urządzeń, producent oferuje 4-letnią gwarancje na sprzęt bez dodatkowych opłat. Dzięki temu, użytkownicy mogą być pewni, że nie zostawiają trwałości swojej instalacji przypadkowi.

Na szczególną uwagę zasługują multiswitche do bardzo dużych instalacji odpowiednio modele Spacetronik MS-0560EEU-A12 i MS-0960EEU-A13 do maksymalnie 60 użytkowników końcowych. Całość została wykonana bardzo profesjonalnie, metalowa obudowa i duże radiatory na przedniej części obudowy pozwalają na szybką i precyzyjną wymianę ciepła. Multiswitch nie należy do najmniejszych ponieważ jego wymiary to około 35×44 cm, a dzięki specjalnej konstrukcji i rozmieszczeniu wszystkich złączy na przednim panelu instalator nie ma najmniejszego problemu aby przykręcić wszystkie złącza w swoje miejsce, co znacznie przyspiesza, a na pewno ułatwia pracę.

 

Zasilanie multiswitcha odbywa się za pośrednictwem dodatkowego zasilacza w specjalnie zaprojektowanej obudowie dzięki czemu wyeliminowane jest zjawisko zwiększonej temperatury pracy samego multiswitcha będące częstym powodem uszkodzeń urządzenia. Przy montażu urządzenia należy uwzględnić istniejące warunki instalacyjne dotyczące zasilania: lokalizacji z dala od wpływu warunków atmosferycznych zabezpieczenia przed dostępem dla osób postronnych oraz odpowiedniej wentylacji.

Instalacja do odbioru z jednego satelity

Na podstawie multiswitcha Spacetronik MS-0560EEU-A12

Parametry techniczne MS-0560EEU-A12 + PA12 2A:

Instalacja do odbioru z dwóch satelitów

Na podstawie multiswitcha Spacetronik MS-0960EEU-A13

Parametry techniczne MS-0960EEU-A13 + PA12 2A:

W ofercie producenta Spacetronik znajduje się również wiele innych modeli, w tym modeli profesjonalnych. Zapraszamy do sprawdzenia oferty w sklepach: www.warsztatowski.com oraz www.dmtrade.pl

Sprawdź pozostałe wpisy dotyczące produktów marki Spacetronik

 

Related posts

Smart dla każdego! Inteligentne listwy zasilające Spacetronik

Jakub Tomczak
3 lata ago

Grabber SP-HVG01 vs. Game Capture SP-HVG02

Grzegorz Kołacki
6 lat ago

Spacetronik Sewra – biurko elektryczne do zadań specjalnych

Jakub Tomczak
3 lata ago
Exit mobile version