Multiswitche Spacetronik Pro Series to urządzenia pozwalające na odbiór programów z dwóch satelit oraz telewizji naziemnej i podłączenie 16/24/32 tunerów w zależności od wersji multiswitcha. Nowością w tej serii są multiswitche kaskadowe używane głównie do budowy instalacji zbiorczych np. w blokach, hotelach kamienicach.  Występują one również w wersji 16/24/32 wyjść.

Produkując multiswitche Pro Series postawiliśmy na najwyższej jakości i najlepsze komponenty. Cechą charakterystyczną całej serii multiswitchy końcowych jest zintegrowany zasilacz zapewniający stabilną pracę oraz dodatkowy przełącznik 0/12V służący do zasilenia toru DVB-T/T2/FM.

Multiswitch Spacetronik Pro Series
MS-0916PL
MS-0924CL

Modele Spacetronik Pro Series MS-09xx ze względu na ilość wejść/wyjść

  • Multiswitch końcowy 9/16 Spacetronik Pro Series MS-0916PL posiadający 9 wejść oraz 16 wyjść,
  • Multiswitch końcowy 9/24 Spacetronik Pro Series MS-0924PL posiadający 9 wejść oraz 24 wyjść,
  • Multiswitch końcowy 9/32 Spacetronik Pro Series MS-0932PL posiadający 9 wejść oraz 32 wyjść,
  • Multiswitch kaskadowy  Spacetronik Pro Series MS-0916CL posiadający 9 wejść oraz 9 wyjść kaskadowych i 16 wyjść końcowych,
  • Multiswitch kaskadowy  Spacetronik Pro Series MS-0924CL posiadający 9 wejść oraz 9 wyjść kaskadowych i 24 wyjść końcowych.
  • Multiswitch kaskadowy  Spacetronik Pro Series MS-0932CL posiadający 9 wejść oraz 9 wyjść kaskadowych i 32 wyjść końcowych.

Specyfikacja oferowanych modeli końcowych i kaskadowych multiswitchy Pro Series

Multiswitche kaskadowe Spacetronik Pro Series MS-09CL LTE

Wmacniacz kaskadowy Spacetronik Pro Series MS-09AMP LTE

Posiadamy w naszej ofercie także wzmacniacz kaskadowy z serii Pro Series, który idealnie nadaje się do instalacji zbiorczych w dużych budynkach. Zaletą wzmacniacza Spacetronik jest bardzo wysoki maksymalny poziom wyjściowy wzmacniacza w torze SAT jak i DVB-T. Tak dobre parametry pozwalają montować wzmacniacz w niewielkich odległościach od anteny SAT.

 

Więcej informacji o wzmacniaczu znajdziecie TUTAJ.


W naszej ofercie również znajdziecie Multiswitche Pro Series MS-05xx o których była mowa w jednej z naszych poprzednich publikacji. Sprawdź ten blog TUTAJ.