Jaki prezent do 1500zł w 2021r.?

Wybór odpowiedniego podarunku na szczególną okazję to często nie lada wyzwanie. Mimo że z roku na rok możliwości jest coraz więcej, to nadal pojawiają się podobne problemy. Oczywiście można iść na łatwiznę i podarować kolejną ozdobę lub plastikową zabawkę, które po miesiącu wylądują w kącie. Jednak warto zdecydować się na coś bardziej użytecznego. Czegoś, co będzie praktyczne i posłuży latami. Dzisiaj przedstawię jeden pomysł na prezent, który doskonale sprawdzi się na wszelkie wyjątkowe okazje.

Biurko elektryczne- czyli jakie?

Biurko elektryczne ma przeznaczenie takie samo jak jego powszechnie znani koledzy- służy do nauki, rozrywki i pracy. Różnica tkwi w tym, że posiada regulację wysokości. Dzięki temu można dopasować poziom blatu do preferencji użytkownika lub podnieść go na tyle wysoko by pracować na stojąco. Wysokością biurka steruje się za pomocą prostego kontrolera i przycisków góra / dół. Obsługa jest więc dziecinnie prosta.

7 powodów, dlaczego biurko elektryczne to fajny pomysł na prezent

1. Służy do pracy, tworzenia, nauki i zabawy
Ludzie coraz więcej swojego czasu spędzają przy biurku. Wykonują pracę, przeglądają internet, uczą się, grają, tworzą (np. handmade) itp. Jedne aktywności wygodniej jest wykonywać na stojąco a inne na siedząco. Dzięki regulacji wysokości łatwo dopasować blat do aktualnych potrzeb i danej czynności.

2. Pozwala zadbać o zdrową postawę
Odpowiednia pozycja przy biurku jest niezwykle ważna dla zdrowia. Skutki nieprawidłowej postawy mogą być odczuwane przez wiele lat. Dlatego niezwykle ważną kwestią jest dobór krzesła i biurka o odpowiedniej wysokości.

3. Rośnie razem z potrzebami
Biurka elektryczne dają swobodę ustawienia wysokości, więc sprawdza się np. w przypadku, gdy z danego stanowiska korzysta kilka osób o różnym wzroście lub z innymi wymaganiami.

4. Posiada uniwersalny dizajn
Zastosowane kolory i ponadczasowy wygląd sprawiają, że biurka elektryczne będą pasować do większości wnętrz. Sprawdzą się w pokoju dziecka, nastolatka, a także w biurze dorosłego! Wkomponują się do surowych pomieszczeń minimalistycznych, jak również do wnętrz bardziej tradycyjnych. To świetna sprawa, bo nawet podczas remontu nie ma potrzeby wymiany mebla.

5. To praktyczny prezent na lata
Nie ma wątpliwości co do tego, że gdy biurko jest miejscem pracy lub nauki, to jest intensywnie użytkowane przez wiele lat. Solidna konstrukcja wytrzyma upływ czasu, a dzięki regulacji- poziom zawsze będzie dostosowany do użytkownika. Ponadczasowy wygląd gwarantuje estetykę w każdym wnętrzu. Prezentowany poniżej model jest odpowiedni dla każdego, dlatego przy odpowiednim dbaniu o urządzenie biurko może posłużyć naprawdę długo.

6. Pomaga się skupić
Kiedy użytkownik ma niewygodną pozycję, niedopasowane krzesło lub biurko, to po jakimś czasie zaczyna się kręcić i wiercić. Brak komfortowej pozycji przekłada się na brak skupienia na aktualnym zadaniu. Możemy to łatwo sami zaobserwować, gdy pracujemy np. przed komputerem. Odpowiednia postawa i wygoda pozwalają zachować uwagę. Dodatkową zaletą biurka elektrycznego jest to, że można w każdej chwili wstać i korzystać z niego na stojąco. Ta funkcja jest bardzo przydatna podczas wielogodzinnej pracy- warto co jakiś czas “rozprostować kości”.

7. Możne je rozbudować
W razie potrzeby można łatwo doposażyć biurko np. o uchwyty monitora lub komputera. Gdy chcemy stworzyć stanowisko komputerowe, warto pomyśleć o gnieździe blatowym, które pomoże zachować porządek z kablami. Jeśli zaczyna brakować miejsca na zeszyty lub książki, to pod biurko możemy wsunąć tzw. kontenerek.

 


Biurko elektryczne jako prezent

Spacetronik Moris SPE-O112
Dzięki swojej budowie biurko elektryczne Spacetronik Moris SPE-O112 to dobre rozwiązanie jako prezent dla każdego! Jest to bardzo uniwersalny model, który sprawdzi się jako biurko komputerowe, do nauki, majsterkowania lub “robótek ręcznych”. Biurko posiada klasyczny blat, regulację wysokości w zakresie 73-123cm i prosty kontroler. To wszystko wystarczy by zapewnić wymieniane wcześniej cechy.

jaki prezent dla dziecka na komunie
SPE-O112WO Moris- LINK
SPE-O112WW Moris (biały)- LINK


Spacetronik Sewra SPE-S122WO

Sewra to rozwiązanie dla osób trochę bardziej wymagających. Elementem wyróżniającym ten model jest nietypowy blat z opuszczaną półką i dodatkową dostawką. Półka może służyć np. na klawiaturę, maszynę do szycia lub inne narzędzia. Boczna dostawka blatu posiada udźwig do 10kg. więc sprawdzi się doskonale np. jako miejsce na drukarkę. Spacetronik Sewra ma też zaawansowany kontroler, który posiada pamięć 4 wysokości. To znaczne ułatwienie, gdy z biurka korzysta kilka osób.

jaki prezent dla dziecka na komunie
SPE-S122WO Sewra- LINK

Gamingowy Spacetronik SPE-G110B
Unikalny dizajn tego biurka jest skierowany do prawdziwych graczy. Wysokiej jakości blat o karbonowej strukturze posiada dodatkowe elementy, które dodają mu jeszcze więcej charakteru. Biurko gamingowe posiada kontroler z systemem antykolizyjnym- gdy podczas zmiany wysokości blat napotka na opór, wówczas sam się zatrzyma. Z takim sprzętem, żaden maraton nie będzie straszny.

jaki prezent do 1500zł
SPE-G110B- LINK


Wybierz biurko, które Cię interesuje: