W kilku naszych poprzednich publikacjach mogliście poznać oferowane przez nas wypełniacze powietrzne do paczek. W tym blogu zobaczycie wypełniacze w akcji z różnymi pakowanymi przedmiotami. Ponadto poruszymy kwestię opakowań, które również są bardzo istotne.

Raz jeszcze słów kilka o wypełniaczach

Pakowanie - wypełniacze powietrzne

Transport towaru w dzisiejszych czasach jest czymś nad wyraz pospolitym i wymaga odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu, aby uchronić go przed potencjalnymi uszkodzeniami. Na rynku istnieje wiele sposobów wypełniania paczek, a jednym z nich jest wypełniacz powietrzny, który według nas jest najskuteczniejszy. Oczywiście dochodzi również kwestia doboru odpowiedniego opakowania do transportowanego przedmiotu, ale zawsze zostaną puste przestrzenie, które trzeba wypełnić – w przeciwnym razie obiekt będzie przemieszczał się podczas przewożenia, co ostatecznie może skutkować uszkodzeniem.

Wypełniacz, a opakowanie

Dobór odpowiedniego opakowania do transportowanego przedmiotu jest jedną z obowiązkowych czynności.
Jednak nie zawsze karton jest dopasowany idealnie pod wysyłany przedmiot, dlatego zaraz po wyborze opakowania, musimy wypełnić puste przestrzenie. Pozostawienie wewnątrz paczki pustych przestrzeni może skutkować przesuwaniem się towaru w trakcie transportu. Dzięki dużej wytrzymałości na pękanie, poduszki i maty powietrzne nadają się do zabezpieczania zarówno delikatnych przedmiotów, jak i ciężkich, gabarytowych. Można stwierdzić, że ich zastosowanie jest uniwersalne.

Integrated air cushion system solutions for packing stations ...

(źródło: www.floeter.com)

Amortyzowanie – chronią delikatne przedmioty, oddzielając je od siebie w paczce, chronią przed ocieraniem

Unieruchomienie – zapewniają stabilność przedmiotów, nie pozwalając im na ruch wewnątrz opakowania

Wypełnienie – wypełniają puste przestrzenie pozostałe w kartonie

Wygłuszenie – uniemożliwiają rozpoznanie zawartości paczki na podstawie wydawanych dźwięków podczas potrząsania

Wypełniacz powietrzny w praktyce (zdjęcia)

Sprawdź kilka zdjęć przedstawiających zastosowanie poduszek i mat powietrznych.

Spacetronik poduszki maty Zabezpieczenie przedmiotów podczas transportu Zabezpieczenie przedmiotów w transporcie Mata powietrzna do paczek Poduszki powietrzne wypełniacz Poduszki powietrzne do paczek Maty powietrzne Spacetronik AIR Bezpieczeństwo podczas transportu

Odwiedź nasz dedykowany sklep Spacetronik AIR

Spacetronik AIR stale rośnie w siłę i poszerza swój asortyment. Dlatego też stworzyliśmy dla tej serii produktów dedykowany sklep, w którym znajdziecie wszystkie podlegające produkty, w tym nowości!

Oferta Spacetronik