Jeśli śledzicie uważnie nasze publikacje to poznaliście już większość oferowanych przez nas wypełniaczy powietrznych do paczek. Przyszedł czas na prezentację toreb powietrznych.

Dlaczego warto wybrać torby powietrzne?

  • Dzięki niskiej cenie toreb i ich znikomej wadze, skutecznie zredukujesz koszty transportu.
  • Nie istnieje bardziej ekologiczne rozwiązanie niż zastosowanie wypełnienia powietrznego. Wytrzymałe materiały użyte do produkcji toreb pozwalają na wielokrotne ich użycie, podlegają także recyklingowi.
  • Dzięki podziałowi na komórki i specjalnej strukturze, torba idealnie dopasuje i uformuje się do umieszczonego w środku obiektu. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, torby posiadają właściwości amortyzujące, co pozwoli na bezpieczny transport Twojego przedmiotu. Ponadto są odporne na wilgoć.
  • Zanim torba powietrzna zostanie wypełniona powietrzem, jest płaska niczym kartka papieru, co pozwala na wygodne przechowywanie.

ochrona przedmiotów

Torby powietrzne do… wszystkiego

Każda z oferowanych przez nas toreb powietrznych posiada “przypisany” przedmiot, który najbardziej odpowiada wymiarom. Jest to oczywiście tylko i wyłącznie sugestia, gdyż możecie każdą torbę wykorzystać do zabezpieczenia czegokolwiek. Ważne, aby przedmiot był jak najbardziej dopasowany do rozmiaru wypełniacza i nie pozostawały puste przestrzenie. Wtedy wówczas przedmiot jest nieruchomy i uzyskujemy najwyższy poziom ochrony.

Torba powietrzna do telefonuwypełniacz powietrzny ochrona telefonu

Na powyższych i poniższej ilustracji Spacetronik SPA-CRS01 w akcji. Sugerowany przedmiot to smartfon o przekątnej ekranu 4-5”.

torba powietrzna do zabezpieczenia przedmiotów

 

Tą samą torbę powietrzną możemy wykorzystać do innego obiektu. Poniższe zdjęcie pokazuje, że wypełniacz również nadaje się do… splittera telewizyjnego.

Splitter w torbie powietrznej

Torba powietrzna od środka

Skuteczny sposób na ochronę dysku twardego podczas transportu? Oczywiście, że torba powietrzna. Poniżej model Spacetronik SPA-CRHD03.

Torba powietrzna na dysk twardy HDD 2 Torba powietrzna na dysk twardy HDD

Spacetronik SPA-CRB01 dedykowany butelce piwa i nie tylko.

miernik torba powietrzna

Butelka od piwa

piwo w torbie powietrznej

Torby powietrzne wymiar

Torba powietrzna typu kapsuła (tzw. bag in bag). Wypełniacz dzięki specjalnej strukturze po wypełnieniu powietrzem idealnie dopasuje się do umieszczonego wewnątrz przedmiotu. 

 

torba powietrzna

Kolumny powietrzne Spacetronik Air

W swojej ofercie posiadamy także kolumny powietrzne. Występują one w trzech rozmiarach: 20 cm, 25 cm oraz 30 cm (wysokość). Podobnie jak w przypadku toreb powietrznych – do napompowania potrzebujemy zwykłej pompki, bądź kompresora. Kolumnę możemy uciąć w dowolnym miejscu.

kolumny spa-cr

Kolumny powietrzne – prezentacja (wideo)


Zapoznaj się z pełną ofertą wypełniaczy powietrznych i odwiedź nasz dedykowany sklep https://wypelniacze-paczek.pl