Święta czają się już tuż za rogiem, więc bez wątpienia to ostatni dzwonek, by wrzucić coś jeszcze do zajęczego koszyczka. Niestety, Wielkanoc tak, jak miało to miejsce rok temu będzie pod osłoną pandemii i towarzyszącej jej szeregu obostrzeń (mniej lub bardziej słusznych). Jedno jest pewne – nie oznacza to, że należy rezygnować z pewnych tradycji i zwyczajów.

Wielkanoc w Spacetronik

Św. Mikołaj a.k.a. Gwiazdor kontra Zając

Santa vs bunny spacetronik
Źródło: newslettermarketingsystems.com.au

Kwestia obdarowywania prezentami w święta Bożego Narodzenia nie podlega żaden dyskusji. Ale co z Wielkanocą? Czy poza oczywistym spędzaniem świąt w gronie najbliższych, może to być okazja do wręczania sobie upominków? Jakby to ująć… Każdy powód lub okoliczność jest dobra, by sprawić radość swoim bliskim. Zwyczaj wręczania prezentów w drugie najważniejsze święta pochodzi z Niemiec, stąd w Polsce początkowo był praktykowany głównie w zachodniej części naszego kraju, na Śląsku i w Wielkopolsce (to my!). Na dzień dzisiejszy chyba każdy z nas słyszał o zajączku wyposażonym w koszyczek.

“Zajączek” pełen ergonomicznych produktów Spacetronik

Czas izolacji społecznej zdecydowanie sprzyja oszczędzaniu! Kupując w sieci można na spokojnie zweryfikować ofertę sklepów, zestawić ceny, porównać produkty. Kupowanie bez wychodzenia z domu było, jest i będzie trendy, nie zważając na panującą sytuację. My polecamy do koszyczka ergonomiczne produkty Spacetronik.

Spacetronik Ergoline

Gdzie kupić prezenty na Wielkanoc?

Wszystkie produkty Spacetronik dostępne są w sklepie DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby przejść do konkretnej kategorii: