Witajcie!

Dzisiaj Ubiquiti – sprzęt dla profesjonalistów, sieciowców i dla tych, którzy cenią sobie “święty spokój”.

Na nasz magazyn wjechała świeża dostawa wraz z kilkoma nowościami. Długo ich nie było, ale ponownie są dostępne modele UniFi AP (standard). Dostępny w wersjach:

  • BULK – samo urządzenie z elementem montażowym w opakowaniu zastępczym;
  • BULK + PoE – urządzenie z elementem montażowym, zasilaczem PoE i kablem w opakowaniu zastępczym;
  • Oryginalny 3-pak – 3x urządzenie z elementami montażowymi, zasilaczami PoE, w oryginalnym opakowaniu.

Oprócz tego pojawiły się też nowości w dobrych cenach. Oto i one.

UBIQUITI NANOBRIDGE 2G18

Nanobridge NB-2G18 to kompletne rozwiązanie przeznaczone do budowy mostów radiowych pracujących w paśmie 2.4 GHz i kompatybilne ze standardem 802.11n MIMO 2×2. Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań, urządzenie oferuje wydajność niespotykaną w tak kompaktowych urządzeniach. Obudowa wykonana z odpornego na działanie UV tworzywa zapewnia odporność na nawet najcięższe warunki atmosferyczne. Urządzenie współpracuje z platformą opartą na systemie MikroTik RouterOS. NanoBridge NB-2G18 wykorzystuje technologię AirMax™ TDMA, dzięki czemu realna przepustowość osiąga 150 Mb/s, a moc nadajnika pozwala nawiązać połączenie na odległość nawet 20 km.

UBIQUITI AIRWIRE

Ubiquiti AirWire jest bezprzewodowym urządzeniem typu bridge, podłączanym do komputera poprzez port Ethernet. Urządzenie nie wymaga żadnych sterowników. AirWare mozna wykorzystać do tworzenia bezprzewodowego linku o transmisji do 300Mbps, dzięki czemu połączysz wszystkie komputery lub inne urządzenia (np. konsole PS3, XBOX 360, telewizor HDTV czy laptop) w jedną sieć, oraz zapewnisz każdemu z nich dostęp do internetu.

UBIQUITI WIFISTATION-EXT

WifiStation jest bezprzewodowym urządzeniem klienckim działającym w standardzie 802.11g/n. Urządzenie charakteryzuje sie duzą moca transmisji, umożliwiając transmisje danych z prędkościami ponad 150Mb/s, na odległości przekraczające 100 metrów. Diody LED na obudowie sygnalizują wskaźnik poziomu sygnału. Zestaw zawiera opaskę zaciskowa, oraz adapter do montażu na ścianie. Kabel USB o długości 4 metrów, umożliwiający swobodny montaż urządzenia. Dodatkowo, intuicyjne oprogramowanie Ubiguiti Client Manager sprawia, że zarządzanie WifiStation jest niezwykle proste. Urządzenie w wersji z wymienna anteną dookólna z konektorem RP-SMA.

SPECYFIKACJA UBIQUITI WIFISTATION-EXT:
Interfejs:
USB 2.0, konektor Micro-B, WiFi
Częstotliwość pracy: 2412 MHz-2462 MHz
Konektor: RP-SMA męski
Antena: antena dookólna o zysku 6dBi (w zestawie)
Prędkość transmisji: 150 Mbps
Standard pracy: 802.11g/n
Chipset: Atheros
Szyfrowanie: WPA, WPA2
Zasilanie: 5V (przez port USB)
Wymiary: 16cm x 8cm x 3cm
Waga: 0,5 Kg

Oprogramowanie (sterownik) do pobrania: https://dmtrade.pl/katalogi/ubiquiti/wifistation-driver.exe
UWAGA! Urządzenie pracuje na systemie Windows do wersji Windows 7 32-bit! Nowsze systemy nie są wspierane.

UBIQUITI MPORT-S

mPort-S posiada gniazdko wyjścia CD i port Ethernet LAN (RJ-45). Urządzenie posiada 8 MB pamięci flash i 16 MB pamięci wewnętrznej. Maksymalna prędkość transferu danych przez Ethernet LAN szacowana jest na 100 Mbit/s. Pobór mocy proponowanego rozwiązania kształtuje się na poziomie 3 W. Urządzenie posiada diody LED. Dzięki wytrzymałej konstrukcji może pracować w temperaturze od -10 do 70 stopni Celsjusza i wilgotności względnej wynoszącej maksymalnie 80 procent. Model mPort-S umożliwia zarządzanie środowiskiem urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu. Wysokiej jakości produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Cała oferta Ubiquiti dostępna w naszym sklepie DMTrade.pl:

https://dmtrade.pl/m361,ubiquiti.html