Miło nam poinformować, że wzmacniacze głosu Zoweetek ponownie są dostępne. Spory czas temu mieliście przyjemność poznać oba oferowane modele nieco bliżej. Przyszedł czas na malutkie przypomnienie.

Jak skutecznie wzmocnić głos? – Wzmacniacze Zoweetek

zestawienie - 2 modele - zoweetek

Z pewnością nieraz spotkałeś się z sytuacją, w której głos osoby mówiącej nie docierał do wszystkich odbiorców. Takie niepożądane „zjawisko” można zaobserwować na basenie, podczas instruktażu aerobiku, na konferencji, czy też na zagranicznej wycieczce, gdy przewodnik oprowadza po dotąd nieznanym miejscu. Niesprzyjająca akustyka pomieszczenia, odgłosy otoczenia, rozmowy ludzi i inne niepożądane dźwięki sprawiają, że przekaz głosowy staje się nieskuteczny. Wtedy wówczas wystarczy zaopatrzyć się w jeden z przenośnych wzmacniaczy dźwięku od Zoweetek, czyli urządzenie, które zostało stworzone i zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu siły głosu trenerów, przewodników, czy też wykładowców. Wzmacniacz dźwięku od Zoweetek występuje w dwóch wersjach: przewodowej (ZW-Z258) i bezprzewodowej (ZW-S615). Zastosowań dla tych urządzeń co niemiara. Z pewnością idealnie sprawdzą się na szkoleniach, konferencjach, przemowach, prezentacjach, wycieczkach, pokazach mody, targach, narracjach i tak dalej..

Wszechstronność i możliwości

Wzmacniacze Zoweetek mają na swoim pokładzie slot na karty pamięci TF oraz port USB dedykowany nośnikom danych, np. pendrive (obsługują do 32 gigabajtów). Poza głównym przeznaczeniem urządzenia, wzmacniacz można wykorzystać także jako przenośny głośnik, a nawet głośnik dla PC-ta, ponieważ znajdziemy tutaj wejście AUX 3,5-mm. Możesz regulować intensywność głosu za pomocą pokrętła.

Wzmacniacze głosu - ikony

Wzmacniacze Zoweetek – Skuteczność

Od producenta dowiadujemy się, że opisywane wzmacniacze zapewniają odpowiedni odsłuch dla grupy liczącej od 25 do 100 osób co odpowiada pokryciu powierzchni około 800 m2 (np. sala gimnastyczna, sala konferencyjna, niewielki kościół).

Pełna mobilność

Ergonomiczna konstrukcja i niewielki rozmiar sprawiają, że wzmacniacze od Zoweeteka są przenośne. Z tyłu urządzenia znajdziemy specjalny klips, który umożliwia przymocowanie go do paska oraz dwa ergonomiczne uchwyty, które pozwolą zawiesić urządzenie na szyi, bądź gdziekolwiek indziej.

budowa urządzeń

Długa praca na jednym ładowaniu

Wbudowana bateria o pojemności 1800 mAh pozwala na pracę wzmacniacza głosu w granicy 12 godzin (ok. 10 godzin w przypadku odtwarzania muzyki), co w zupełności wystarczy na jeden intensywny dzień pracy.

Przewodowy vs. bezprzewodowy – który wzmacniacz wybrać?

W gruncie rzeczy na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Parametry obydwu modeli są identyczne, jednakże jeśli zależy Wam na całkowitej swobodzie i większemu komfortowi podczas użytkowania, powinniście wybrać model bezprzewodowy – ZW-S615. Jeśli chcecie wydać mniej, wtedy warto pomyśleć o tańszym, przewodowym modelu – ZW-Z258. Warto dodać, że ten posiada regulację przewodu, co pozwoli w niewielkim stopniu poprawić swobodę użytkowania.

Wzmacniacze dźwięku Zoweetek – Gdzie kupić?

Obydwa modele dostępne są w sklepie DMTrade.pl

Wzmacniacze głosu Zoweetek – Specyfikacja techniczna

Poniższe podsumowanie i dane techniczne dotyczą obu modeli wzmacniaczy głosu Zoweetek.

– Maksymalna moc wyjściowa: 10 W
– Impedancja wyjściowa: 4Ω
– Napięcie ładowania: DC 5V 500 mA
– Czas odtwarzania muzyki: 6-10 godzin
– Pasmo przenoszenia: 90 Hz – 18 KHz
– Temperatura pracy: -10 45 -45 ℃
– Czas wzmocnienia: 8-12 godzin
– Czas ładowania: 3-5 godzin
– Wymiary – 105x85x36 (mm)
– Waga: 164 g