9.0
Score

Pros

  • Ciekawy design
  • Wysoka jakość materiałów
  • Świetne rozmieszczenie przegródek
  • Dostosowane do urządzeń np. Tablet, laptop
  • Możliwość indywidualnej modyfikacji (okienko)

Cons

  • Cena

Everki – Torba i plecak na laptop w wyjątkowym stylu!

Everki to amerykańska marka z siedzibą w Kalifornii, wyznaczająca styl życia. W swojej ofercie posiadają torby i plecaki. Produkty są w klasie premium, wysokiej jakości, stylowe innowacyjne doskonale sprawdzające się w codziennym użytkowaniu do pracy, szkoły i we wszelkich podróżach. Produkty marki Everki to komfort, wygoda i wszechstronność w postaci funkcjonalnego wnętrza.

Cechą wyróżniającą od pozostałych producentów jest wysoka jakość produktów. Podobnie jak różnorodność funkcji, które znajdują się na równie wysokim poziomie. Do najważniejszych z nich należą:

– Bezpieczeństwo, które pozwala ochronić urządzenia przed wieloma zdarzeniami losowymi,
– Praktyczne kieszenie, pozwalające zachować porządek w torbie/plecaku, zmieszczenie znacznie więcej przedmiotów oraz wrażenie, że wszystko staje się lżejsze i przyjemniejsze.
– Ciekawa stylistyka, pozwalająca wyróżnić się z tłumu,
– Dopasowanie do różnorodnych urządzeń takich jak laptop m.in Macbook o dowolnych rozmiarach, iPad, Ipod i wiele innych,
– Wygodne uchwyty, pozwalające na swobodę ruchu.

Sprawdź najnowsze katalogi – plecaki i torby z przegródkami

Wszystkie z produktów, jakie firma posiada w ofercie zdają się mieć ponadczasowy charakter. Każdy jest w pewien sposób zaakcentowany, np. wysokiej jakości skórzanymi elementami. Wnętrze zazwyczaj zaprojektowane jest w kontrastowych kolorach, co pozwala użytkownikom wyróżnić się z tłumu!

 

Przejrzyj katalog i dowiedz się więcej – KLIKNIJ

Zobacz produkty w sklepie warsztatowski.com – KLIKNIJ

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją VIDEO: