8.0
Score

Pros

  • Elegancja
  • System rzepów
  • Łatwy montaż telefonu
  • Uniwersalne etui pasujące do wszystkich produktów z tej serii
  • Dobra jakość w stosunku do ceny

Cons

  • Dedykowane głównie do iPhone
  • Dość wysoka cena

Portfel na telefon, karty kredytowe i pieniądze  dostępne w jednym miejscu!

Coraz częściej spotykamy się z sytuacjami, gdy podczas codziennych podróży chwytamy się za kieszeń z przerażeniem, że czegoś w naszych kieszeniach brakuje. Pewnie wielu z was ma w tej chwili delikatny uśmiech na ustach, ponieważ sytuacje tego typu przydarzają się dużo częściej niż byśmy chcieli. Z reguły jest to spowodowane zbyt dużą ilością przedmiotów w kieszeniach lub w większości przypadków brakiem organizacji. Nasuwa się wówczas pewna myśl – dlaczego nie trzymać wszystkiego w jednym miejscu? No właśnie… Z pomocą może przyjść podręczny Portfel na telefon – Etui na smartfon.

Portfel na telefon z systemem rzep firmy MOC

Etui na smartfon z systemem rzepów

Od jakiegoś czasu na naszym rynku sprzedaży można zauważyć rosnące zainteresowanie opaskami sportowymi na telefon. Świadomość ludzi znacznie wzrasta, coraz częściej rzucane są hasła w stylu “sport to zdrowie” Stąd amatorów biegania, crossfitu, triathlonów czy innych tego typu aktywności jest dość sporo. Zmierzając pośród uchwytów na telefon, szukając idealnego rozwiązania natrafiłem na coś “idealnego” dla mnie. Firma MOC produkująca akcesoria do smarfonów, jak się później okazało z systemem rzepów pozwalającym na szybki dostęp do smartfona bez potrzeby rozpinania zamków, wyciągania telefonu z kieszeni itp. Po prostu pod ręką.

Etui sportowe czy eleganckie?

Wielokrotnie zmieniając telefon, szukałem rozwiązań dla siebie. Musiałem wybierać czy chce korzystać z eleganckiego etui czy raczej czegoś swobodnego aby dostosować się do swojej aktywności, która swego czasu była dość spora. Obecne rozwiązanie firmy MOC Sport pokazało mi nową alternatywę dla wymiennych etui, przekładania telefonów z pokrowców do innych uchwytów etc. System rzepów pozwala zamiennie “przyczepiać” etui np. do uchwytów na klatkę piersiową, armbandów, uchwytów na przedramię czy szelek, po czym bez problemu zamontować to samo etui w portfelu na telefon i dokumenty. Brzmi idealnie? Wystarczy się przekonać samemu…

Zachęcam również do obejrzenia filmów promujących markę MOC Sport dostępnych pod linkiem – MOC; Miej swój smartfon zawsze ze sobą!

Aktualną ofertę produktową na rynek polski można znaleźć pod adresem – http://www.moc.spacetronik.eu