“Bez plecaka rzadko wychodzę z domu, dla mnie jest on niczym damska torebka, choć z zachowanym wewnętrznym ładem. Z reguły co 3 – 4 lata wymieniam zużyty worek na kolejny. Ostatnio zbliżył się kres mojego Targusa. Trudno nie zauważyć zmęczenia materiału: częściowo niedomagający zamek od głównej kieszeni i miejscami przetarte dno, nie mówiąc już o wyprutych kieszonkach wewnątrz. Czas zmian to oczywiście czas decyzji i wyborów nowego lepszego następcy. W tym roku nie było łatwo, wahałem się między kilkoma uznanymi markami, a finalnie wygrał czarny koń.”

“Tym ogierem okazał się plecak od Everki model Atlas. Na mój wybór miało kilka czynników. Przede wszystkim ostatnio podróże służbowe stały się moim chlebem codziennym. Dlatego szukałem funkcjonalnego plecaka z dużą ilością kieszeni i przegródek. Everki Atlas spełnia te wymogi celująco. Jego wymiary to 48 x 34 x 23 cm (wys/szer/głęb), pojemność 32 litrów.”

– tak rozpoczyna wypowiedź wojtekadams – autor wpisów na stronie dobreprogramy.pl

Everki Atlas… bo liczy się wnętrze.

Współczesny rynek konsumentów jest coraz bardziej wymagający. Oprócz zgrabnych kształtów i ulubionych kolorów, wiele osób zwraca uwagi na użyteczność. Wyobraźmy sobie sytuacje w której nasza praca to ciągła podróż, przemieszczanie się z miejsca na miejsce, nawet zupełnie nieświadomie będziemy szukać komfortu. Spędzając czas w pociągach, spacerując czy nawet latając samolotem… Im częściej to robimy, tym bardziej zwracamy uwagę na detale. W sytuacji gdy potrzebujemy zabrać ze sobą sporej ilości bagaże bez potrzeby szarpania się z walizką, z pomocą przychodzi plecak Everki Atlas.

Plecak Everki Atlas

Wybór funkcjonalnego plecaka podróżnego

“Każda z sześciu komór według Everki ma zupełnie inne zastosowanie. Dlatego też różnią się ilością wewnętrznych przedziałek. Pierwsza, najbardziej zewnętrzna posiada jedną dużą siatkowaną kieszonkę. Objętość tej komory jest na tyle duża, aby pomieścić opakowanie na słuchawki lub inne średnio gabarytowe rzeczy.”

“W Atlasie zaprezentowało sprytne podejście do przechowywania laptopa. Sekcja odpowiedzialna za zabezpieczenie komputera w podróży jest w pełni regulowana. Producent nazywa swoje rozwiązanie “adoptowanym”. W rzeczywistości możemy dopasować “skrzydła/klapy” w taki sposób, aby pomieściły laptopa 13” lub dużego 17,5”.”

Plecak na laptop Everki AtlasDodatkowo jego komora laptopa otwiera się na 180 stopni i ma adaptowaną/regulowaną wielkość. Opcja świetna, gdy transportujesz różnych rozmiarów notebooki. Tak jest właśnie w moim przypadku, bo moja służbowa maszyna jest o przekątnej 15,6 cala, a prywatnie posiadam maleństwo o 2,3″ mniejsze. Kolejnym atutem to jego krój i pomarańczowe wnętrze ;)”

“Atlas posiada także jedną zupełnie otwartą przegrodę. Według producenta przeznaczona jest to do przechowania książki, gazety lub czegokolwiek innego, do czego chcemy mieć dostęp bez zbędnego otwierania i przeszukiwania plecaka. Bez dwóch zdań uważam, że pomysł jest jak najbardziej trafiony dla osób, które w każdej wolnej chwili wolą spojrzeć na druk, niż w ekran telefonu.”

Everki Atlas – komfort użytkowania

Oprócz dobrze przemyślanych kieszeni, podkreślić trzeba również wygodę noszenia Everki.

“Everki Atlas wykonany jest z jakiegoś rodzaju grubej tkaniny nylonowej. Producent w specyfikacji nie informuje co to dokładnie jest, a szkoda. Wydaje się, że materiał jest bardzo wytrzymały. Szwy łączące są grube i mocne, większość z nich jest biała, co subtelnie kontrastuje z wszędobylską czernią. Plecak posiada łącznie sześć zewnętrznych komór. Każda z nich zapinana jest na błyskawiczne zamki. Trzy główne mają podwójne suwaki, co jest standardem w większości plecaków. Zaś komorę laptopa możemy zamknąć dodatkowo na kłódkę.”

“Atlas to nie tylko mnóstwo różnych komór i kieszonek, to również ogromny komfort noszenia. Składa się na niego 5-punktowy system — taki sam jak w plecakach turystycznych. Każda z szelek jest regulowana w dwóch miejscach. Piątym punktem jest pasek mostkowy, także regulowany w pionie i poziomie. Dzięki tym elementom można zadbać o odpowiednie dopasowanie plecaka do naszych pleców i rozłożenie obciążenia.

Atlas posiada duży szeroki pad lędźwiowy pokryty także siatką, co w szelkach. Podkładka dobrze przylega do pleców i zapewnia odpowiednią amortyzację podczas przenoszenia. Szkoda, że zabrakło dwóch dodatkowych padów na łopatki.”

Everki gwarantuje dożywotnią gwarancje na swoje produkty, dzięki czemu zyskuje tak szerokie i zadowolone grono klientów.

Dowiedz się więcej, czytając blog na stronie www.dobreprogramy.pl

Znajdź plecak everki atlas na stronie everki.spacetronik.eu

Sprawdź wpisy dotyczące stylu na naszym blogu