Głośniki mobilne dołączyły jakiś czas temu do listy urządzeń “Must-have”. Znajdują ogromną ilość zastosowań, a najwięcej ich słychać zwłaszcza latem. Idealny gadżet na domówkę, imprezę na plaży, grilla, prosty system audio w domu i można tak wymieniać dość długo. Takie urządzenie sprawdzi się również jako zestaw głośnomówiący do naszego samochodu. Na rynku obecnie dostępnych jest mnóstwo głośników, od tych prostych, o standardowych kształtach, aż po te wymyślne – np. w kształcie głowy Twojego ulubionego bohatera z komiksów. 

Głośnik bezprzewodowy 1Mii AO3

header 1mii

Jeżeli szukacie głośnika, który sprawdzi się w każdej sytuacji i nie zawiedzie Was pod względem jakości i mocy, to wybierzcie 1Mii A03. Estetyczny wygląd, duża moc, Bluetooth & AUX, funkcja PowerBank i dedykowany slot dla asystenta głosowego Amazon Alexa w urządzeniu Amazon Echo Dot powodują, że to urządzenie jest idealnym wyborem w swojej kategorii cenowej i naszym zdaniem jest bezkonkurencyjne pod względem funkcjonalności.

interfejs

Jakość dźwięku

Przenośny głośnik bezprzewodowy 1Mii zapewnia dźwięk przestrzenny 360⁰. Urządzenie odtwarza głośno i bez
zniekształceń nawet przy maksymalnej głośności, a to wszystko za sprawą imponującej mocy 10W. Wzmocniony bas w A03 gwarantuje satysfakcjonujący odsłuch nawet w dużych pomieszczeniach.

Dźwięk

Długi czas pracy i funkcja ładowania telefonu/tabletu

Wbudowany akumulator o pojemności 8000mAh pozwala na około 48 godzn odtwarzania na jednym ładowaniu. (Do 10 godzin w trybie głosowym). 1Mii A03 posiada funkcję PowerBank, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę ze swojego smartfona, jednocześnie ładując go, poprzez port ładowania USB.

Kompatybilność z Amazon Echo Dot

Echo dot

1Mii A03 został zaprojektowany tak, aby pasował do niego głośnik Amazon Echo Dot. Po ściągnięciu zaślepki i powłoki zewnętrznej, znajdziecie slot na urządzenie Amazona. Zwiększ moc i jakość dźwięku swojego Echo Dot za pomocą tego przenośnego głośnika.

slot amazon echo dot

Dwa tryby: muzyczny & głosowy

Oprócz słuchania muzyki, głośnik idealnie nadaje się do odtwarzania wiadomości wokalnych i słuchania e-booków. Przedni panel urządzenia został wyposażony w dedykowany przycisk “M” – za pomocą jednego kliknięcia sprawnie zmienisz tryb muzyczny na głosowy i z powrotem.

Łączność: Bluetooth & Wejście AUX

Odtwarzaj swoją ulubioną muzykę z telefonu, tabletu i innych urządzeń dzięki Bluetooth 4.1. Głośnik obsługuje do 4 urządzeń jednocześnie podłączonych przez Bluetooth. 1Mii A03 został wyposażony także w wejście AUX, które pozwoli na podłączenie sprzętów pozbawionych technologii bezprzewodowej Bluetooth, np. telewizora.

bluetooth aux

Duży zasięg Bluetooth

Urządzenie pozwala na odtwarzanie muzyki na otwartej przestrzeni do 50 metrów, zaś wewnątrz pomieszczeń zasięg wynosi 20-30 metrów (bez przeszkód). UWAGA: Na osiągalny zasięg mogą mieć wpływ routery Wi-Fi, ściany, anteny urządzeń Bluetooth itp.

Zasięg

Interfejs

Na dolnej części urządzenia znajdziemy przycisk włączania, zmiany trybu, głośniej/ciszej, przycisk parowania urządzenia Bluetooth oraz Play/Pauza. Po przeciwnej stronie znajduje się gniazdo AUX, port USB i port Micro USB.

interfejs2


Produkt dostępny jest w sklepie DMTrade.pl, a jego cena wynosi 249,00 PLN.