Audio nadajnik & Odbiornik Bluetooth NFC 2w1 Spacetronik 1Mii B03 70m

Audio nadajnik i odbiornik w jednym urządzeniu, posiadający zasięg 70 metrów. Urządzenie pozwala na podłączenie nawet dwóch urządzeń jako odbiornik. Nadajnik wyposażony jest w funkcje NFC dzięki czemu wystarczy wystarczy zbliżyć urządzenia do siebie w celu sparowania. Urządzenie nie tworzy zakłóceń ani opóźnień dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

audio nadajnik i odbiornik

Duży zasięg (70m / 230 stóp) i obsługa Dual-Link
Zastosowanie najnowszej technologii Bluetooth (wersja 4.2) i podwójna transmisja Dual-Link sprawia że nasz sprzęt spełnia najwyższe standardy w jakości przesyłu i odległości. SP-B03, oprócz nowoczesnego designu, gwarantuje bardzo daleki zasięg, aż do 70 metrów w przestrzeni otwartej lub do 40 metrów wewnątrz budynków. UWAGA: Zasięg teoretyczny może ulec zmianie ze wględu na inne fale radiowe występujące w budynku, takie jak np. routery Wi-Fi, smartfony, inne urządzenia Bluetooth.

Dual Stream i eliminowanie jakichkolwiek opóźnień

Technologia AptX Low Latency eliminuje opóźnienia w przesyłaniu sygnału poprzez Bluetooth, ponadto dźwięk transmitowany nie traci barwy ani głębi. Zastosowanie rozwiązania zwanego Dual-Link’iem pozwala na podłączenie dwóch niezależnych urządzeń do jednego nadajnika, np. umożliwia jednoczesne podłączenie słuchawek i głośnika bezprzewodowego. Jednakże, aby w pełni korzystać z technologii aptX opracowanej przez firmę Qualcomm, Twoje urządzenie musi również obsługiwać tę funkcję. Informujemy przy okazji, iż ta technologia jest dostępna w smartfonach opartych o procesory Snapdragon w serii 700 i wyższej.

Jack, RCA, Toslink
SP-B03 wspiera podłączenie analogowe (Jack 3,5mm; RCA) oraz cyfrowe (Toslink). W trybie pracy zwanym BYPASS, bez Bluetooth, może służyć jako konwerter audio i zmieniać sygnał z analogowego na optyczny lub z optycznego na analogowy.

Specyfikacja techniczna:
– Model: Spacetronik SP-B03
– Połączenie: Bluetooth lub NFC
– Procesor (MCU): CSR8670
– Napięcie wejściowe: 5V
– Pobór prądu podczas pracy: <150mA
– Waga: 130g
– Wymiary: 126x94x29mm
– UWAGA! W zestawie kabel USB-microUSB oraz zasilacz z wtykiem na standard azjatycki

Instrukcja obsługi w j. angielskim: https://dmtrade.pl/katalogi/Spacetronik/sp-b03/b03-manual.pdf

Schematy podłączenia:

Produkt dostępny w sklepie dmtrade.pl

Zobacz pozostałe wpisy dotyczące sprzętu do audio / video