Witajcie, w końcu pogoda się wyklarowała i można wyjść w teren (pobiegać, bez maseczki). Jeśli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, lub dużo podróżujecie, albo chcecie unowocześnić Wasz system Hi-Fi w domu – to dzisiejszy wpis jest właśnie dla Was. Dzisiaj będzie o produkcie 1Mii B07 – przenośnym odbiorniku Bluetooth 5.0 z wbudowanym akumulatorem.

Odbiornik 1Mii B07 – z wbudowanym akumulatorem – do 20 metrów

Urządzenie 1Mii B07 to przenośny odbiornik Bluetooth z gniazdem Jack 3,5mm (mini-jack). Wyposażony w chipset QCC3005 i moduł BT w wersji 5.0 gwarantuje bardzo wysoką jakość przesyłanego dźwięku i spory zasięg transmisji. Dodatkowo, jak wszystkie urządzenia producenta 1Mii, także model B07 wspiera kodeki audio aptX LL/HD. 1Mii B07 umożliwia odbiór dźwięku przez Bluetooth nawet z odległości sięgającej 20 metrów (w odpowiednich warunkach, bez zakłóceń). Dzięki złączu Jack, urządzenie to można używać ze wszystkimi sprzętami wyposażonymi w gniazdo AUX, np. zestaw Hi-Fi, radio samochodowe, słuchawki przewodowe (są w zestawie) itp. B07 wyposażony jest w klips pozwalający na przymocowanie go do np. koszulki czy spodni.

Cechy produktu:

– obsługa Bluetooth 5.0
– wsparcie dla kodeków audio aptX LL/HD
– zasięg do 20 metrów
– złącze Jack 3,5mm
– wyposażony w klips mocujący
– w zestawie słuchawki przewodowe
– w zestawie “beczka” Jack 3,5mm
– w zestawie kabel Jack-Jack

Dla kogo?

  • Dla aktywnych: wychodzisz w teren, zabierasz ulubioną muzykę ze sobą i posiadasz najlepsze (Twoim zdaniem) słuchawki przewodowe – niestety twój smartfon nie ma złącza Jack 3,5mm (to niestety smutna przyszłość) a przejściówka znacznie pogarsza dźwięk? Użyj B07 i sparuj ze smartfonem, następne podłącz do B07 swoje słuchawki i ciesz się najwyższą jakością audio, dzięki zastosowaniu kodeków aptX LL/HD.
  • Dla podróżujących: dużo spędzasz za kółkiem, a twoje radio w samochodzie Ci się znudziło? Niestety nie masz w nim złącza USB, ale jest AUX. Muzyka ulubiona na telefonie bez wyjścia słuchawkowego? Na pomoc przybywa B07, podłącz do do AUX’a w samochodzie, sparuj ze smartfonem i odtwarzaj ulubione treści. Ponadto, stworzysz w pojeździe zestaw głośnomówiący.
  • Dla domatorów: masz rozbudowany system audio w domu, ale nie posiada Bluetooth aby odtwarzać treści z urządzeń mobilnych? Użyj B07, podłącz do AUX’a w systemie Hi-Fi i unowocześnij swój zestaw!

1Mii B07 jest dostępny w sklepie DMTrade:

https://dmtrade.pl/p17693,odbiornik-bluetooth-5-0-1mii-b07-przenosny-sluchawki.html

Coś innego, ale podobnego

W naszym sklepie są też dwa podobne odbiorniki Bluetooth od tego producenta. Mowa tutaj o modelach B06 Pro i B06 Plus. Jednak mają one dwie zdecydowane różnice: wymagają zasilania z sieci 230V, ale cechują się większym zasięgiem. O modelach B06 pisaliśmy już wcześniej – więc, cytując klasyka “ja to tylko tu zostawię”.

B06 Plus w sklepie DMTrade:

https://dmtrade.pl/p14256,odbiornik-bluetooth-5-0-1mii-b06-plus-50m.html

B06 Pro w sklepie DMTrade:

https://dmtrade.pl/p17260,odbiornik-bluetooth-4-2-1mii-b06-pro-60m.html