1Mii B06 Plus to odbiornik Bluetooth 4.2 umożliwiający bezprzewodową transmisję dźwięku. To niewielkie urządzenie potrafi zadziwić funkcjonalnością. Zamień swój smartfon, tablet lub komputer w bezprzewodowe urządzenie hi-fi, pozbywając się zbędnych przewodów i ciesz się muzyką wysokiej jakości odtwarzaną na swoich głośnikach.

Podłącz dwa urządzenia jednocześnie

Dlaczego warto wybrać odbiornik bluetooth 1Mii?

Prezentowane przez nas urządzenie wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli z kilku istotnych powodów. Przede wszystkim B06 Plus pozwala na osiągnięcie zasięgu do około 50 metrów na otwartym powietrzu i około 30 metrów w pomieszczeniach. Odbiornik audio 1Mii wykorzystuje najbardziej innowacyjną technologię Bluetooth. Implementuje protokół CSR Bluetooth 4.2 oraz technologię APT-X Low Latency zapewniającą najwyższą jakość dźwięku (Informacje dotyczące APT-X znajdziecie tutaj). Urządzenie posiada specjalny przycisk 3D audio, dzięki któremu możesz przejść do trybu dźwięku przestrzennego. Jest to możliwe, dzięki zaawansowanemu układowi wewnętrznemu, który zajmuje się procesami konwersji. Oprócz tego znajdziemy tutaj możliwość sparowania odbiornika z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Technologie Mii

Podłączenie urządzenia

Urządzenie oferuje nam dwie możliwości podłączenia go z głośnikami. Możemy zastosować wyjście jack 3,5mm, lub złącza RCA, zwanymi potocznie cinchami. Oprócz tego na niewielkim panelu znajdziemy również wejście 5V do zasilania odbiornika. Istotne jest, aby pamiętać o używaniu tylko i wyłącznie zasilaczy 5V, gdyż zastosowanie innych, niedopasowanych źródeł zasilania, takich jak np. 9V lub 12V może doprowadzić do nieporządanej awarii.

Odbiornik bluetooth B06 Plus i jego wygląd

Warto też w przypadku tego produktu zwrócić uwagę na design. Odbiornik bluetooth posiada nietypowy wygląd, który na pewno przykuje nie jedno oko. Na froncie znajdziemy duży przycisk z funkcją “Odtwórz/Pauza” oraz dwa mniejsze scalone przyciski odpowiadające kolejno za włączenie odbiornika i aktywację trybu 3D. (dźwięku przestrzennego)

Opis portów urządzenia i przycisków

Kupując produkt oprócz urządzenia otrzymamy także kabel zasilający USB, zasilacz USB, kabel audio jack 3,5mm, męski kabel 3,5 mm 2 RCA do 2 RCA oraz podręcznik użytkownika.

Skład zestawu odbiornika Bluetooth

Dla bardziej wymagających

Dla osób wymagających nieco więcej, polecamy sprawdzić bardziej zaawansowane urządzenie,
jakim jest 1Mii B03. Przede wszystkim to już nie tylko odbiornik, ale także nadajnik, którego zasięg może osiągać wartość nawet 70 metrów w przestrzeni otwartej. Od wyżej opisanemu modelu, ten produkt jest bogatszy m.in. o technologię NFC, dzięki której w łatwiejszy i wygodniejszy sposób sparujesz swój smartfon. Oprócz tego 1Mii B03 może służyć jako konwerter audio i zmieniać sygnał z analogowego na optyczny lub z optycznego na analogowy.

Nadajnik Odbiornik Bluetooth NFC 1Mii B03 70m

Przeczytaj wpis dotyczący 1Mii B03 na naszym blogu

Oba urządzenia dostępne są w sklepie dmtrade.pl