1Mii B06 Plus to odbiornik muzyczny Bluetooth 5.0 który pozwala użytkownikowi dodać funkcje bluetooth do tradycyjnych systemów Audio. Zamień swój smartfon, tablet lub komputer w bezprzewodowe urządzenie hi-fi, pozbywając się zbędnych przewodów i ciesz się płynną i wysokiej jakości muzyką odtwarzaną na swoich głośnikach.

Odbiornik bluetooth - Podłącz kilka urządzeń do jednego systemu

Dlaczego warto wybrać odbiornik muzyczny bluetooth 1Mii?

Prezentowane przez nas urządzenie wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli z kilku istotnych powodów. Przede wszystkim B06 Plus pozwala na osiągnięcie zasięgu do około 50 metrów na otwartym powietrzu i około 30 metrów w pomieszczeniach. Odbiornik audio 1Mii wykorzystuje najbardziej innowacyjną technologię Bluetooth. Implementuje protokół Bluetooth 5.0 oraz technologię APT-X Low Latency zapewniającą najwyższą jakość dźwięku (Informacje dotyczące APT-X znajdziecie tutaj). Urządzenie posiada specjalny przycisk 3D audio, dzięki któremu możesz przejść do trybu dźwięku przestrzennego. Jest to możliwe, dzięki zaawansowanemu układowi wewnętrznemu, który zajmuje się procesami konwersji. Oprócz tego znajdziemy tutaj możliwość sparowania odbiornika z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Odbiornik muzyczny bluetooth 5.0

Jak podłączyć urządzenia do odbiornika muzycznego bluetooth 1Mii B06.

Urządzenie oferuje nam dwie możliwości podłączenia go z głośnikami. Możemy zastosować wyjście jack 3,5mm, lub złącza RCA, zwanymi potocznie cinchami. Oprócz tego na niewielkim panelu znajdziemy również wejście 5V do zasilania odbiornika. Istotne jest, aby pamiętać o używaniu tylko i wyłącznie zasilaczy 5V, gdyż zastosowanie innych, niedopasowanych źródeł zasilania, takich jak np. 9V lub 12V może doprowadzić do nieporządanej awarii.

Pozwala to użytkownikowi

Odbiornik bluetooth B06 Plus i jego wygląd

Warto też w przypadku tego produktu zwrócić uwagę na design. Odbiornik bluetooth posiada nietypowy wygląd, który na pewno przykuje nie jedno oko. Na froncie znajdziemy duży przycisk z funkcją “Odtwórz/Pauza” oraz dwa mniejsze scalone przyciski odpowiadające kolejno za włączenie odbiornika i aktywację trybu 3D. (dźwięku przestrzennego)

Odbiornik muzyczny bluetooth - Opis portów urządzenia i przycisków

Kupując produkt oprócz urządzenia otrzymamy także kabel zasilający USB, zasilacz USB, kabel audio jack 3,5mm, męski kabel 3,5 mm 2 RCA do 2 RCA oraz podręcznik użytkownika.

Skład zestawu odbiornika Bluetooth

Odbiornik bluetooth dla bardziej wymagających

Dla osób wymagających nieco więcej, polecamy sprawdzić bardziej zaawansowane urządzenie,
jakim jest 1Mii B03. Przede wszystkim to już nie tylko odbiornik, ale także nadajnik, którego zasięg może osiągać wartość nawet 70 metrów w przestrzeni otwartej. Od wyżej opisanemu modelu, ten produkt jest bogatszy m.in. o technologię NFC, dzięki której w łatwiejszy i wygodniejszy sposób sparujesz swój smartfon. Oprócz tego 1Mii B03 może służyć jako konwerter audio i zmieniać sygnał z analogowego na optyczny lub z optycznego na analogowy.

Nadajnik Odbiornik Bluetooth NFC 1Mii B03 70m

Przeczytaj wpis dotyczący 1Mii B03 na naszym blogu

Oba urządzenia dostępne są w sklepie dmtrade.pl