1Mii to ciekawa i dobrze rozwijająca się firma, specjalizująca się w urządzeniach audio. Ich głównym działem są nadajniki i odbiorniki Bluetooth służące do przesyłania dźwięku bezprzewodowo. Osobiście mogę gorąco polecić produkty marki 1Mii, gdyż zasięg oraz jakość przesyłanego sygnału stoją na bardzo wysokim poziomie.

Dzisiejszy wpis dotyczyć będzie nowości w naszej ofercie produktowej: 1Mii B10 – nadajnik audio Bluetooth podłączany pod USB, kompatybilny z komputerami PC lub MAC oraz konsolami obecnej (odchodzącej powoli) generacji.

B10 | 1Mii

1Mii B10

1Mii B10 – nadajnik Bluetooth 5.0 z USB

Model B10 to małe i kompaktowe urządzenie pełniące rolę nadajnika audio USB. Wystarczy podłączyć je do portu USB w komputerze z systemem Windows lub Mac, a system operacyjny sam zainstaluje je wśród urządzeń dżwięku. 1Mii B10 pozwala na podłączenie dwóch urządzeń odbierających sygnał audio jednocześnie (np. dwie pary słuchawek bezprzewodowych). Urządzenie wspiera profesjonalne kodeki audio, takie jak aptX LL/HD. Zastosowanie najnowszych komponentów gwarantuje daleki zasięg transmisji i brak opóźnień w odbieranym sygnale.

Cechy produktu:

– zastosowany moduł Bluetooth 5.0
– obsługa kodeków aptX
– zasięg do 20 metrów w terenie otwartym, bez zakłóceń
– możliwość podłączenia dwóch odbiorników jednocześnie
– zasilany z USB
– nie wymaga sterowników – Plug&Play
– wymiary: 3,1 x 1,7 x 0,7 cm (nieco większy od adaptera USB myszy lub klawiatury)

Urządzenie to idealnie nadaje się do wspólnego grania, oglądania filmów lub zwykłego korzystania z komputera. Nie przeszkadzają wtedy plączące się kable słuchawkowe na biurku, nie ogranicza nas długość przewodu. B10 to ciekawy, nowy gadżet, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Dodatkowym atutem jest obsługa dwóch urządzeń odbierających w jednym czasie – dzięki zastosowaniu modułu Bluetooth w wersji 5.0.

1Mii B10 dostępny w DMTrade:

https://dmtrade.pl/p17688,nadajnik-audio-bluetooth-5-0-usb-1mii-b10-windows-mac.html

1Mii B03 i B03 Pro

Producent posiada w ofercie również inne nadajniki Bluetooth, a wśród nich (dostępne u nas) B03 i B03 Pro. Pisaliśmy już o nich nie raz i nie dwa, ale są po prostu tak dobre, że wspomnę o nich ponownie (i w przyszłości zapewne uczynię to znowu). Modele z serii B03 są nadajnikami i odbiornikami w jednym. Cechuje je duży zasięg, obsługa kodeków audio aptX LL/HD oraz energooszczędność.

B03 dostępny w DMTrade:

https://dmtrade.pl/p12995,nadajnik-odbiornik-bluetooth-4-2-nfc-2w1-1mii-b03-70m.html

B03 Pro dostępny w DMTrade:

https://dmtrade.pl/p17257,nadajnik-odbiornik-bluetooth-5-0-nfc-2w1-1mii-b03-pro-70m.html