Coraz większą popularnością na rynku cieszą się transmitery HDMI za pomocą Wifi. Firma Spacetronik, jako producent szerokiego asortymentu tego typu, wprowadza nowe rozwiązanie… Transmiter obrazu i dźwięku z urządzeń posiadających gniazdo USB-C na odbiorniki z gniazdem HDMI (Transmisja USB-C do HDMI).

SPU-W30C - transmiter bezprzewodowy USB-C na HDMI

Co najważniejsze, urządzenie działa na zasadzie Plug&Play i jest bardzo stabilne. Opóźnienie jest praktycznie niezauważalne, przez co można używać urządzenia np. aby grać w gry z telefonu i wyświetlać obraz 1:1 na dużym ekranie. Co ciekawe, jakość wyświetlanego obrazu np. na telewizorze, jest naprawdę wysokiej jakości.

Bezprzewodowy transmiter USB-C na HDMI

Bezprzewodowy transmiter USB-C Spacetronik SPU-W30C

Ten transmiter USB-C zawiera jednostkę nadawczą i odbiornik, umożliwia transmisję i przedłużenie sygnału HDMI do 30 metrów bezprzewodowo, i obsługuje rozdzielczość do 1080P przy 60 Hz, ma silne zdolności przeciwzakłóceniowe poprzez działanie z częstotliwością 5 GHz i obsługuje połączenie punkt-punkt. Nadajnik zasilany przez port USB typu C. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie dla spotkań, konferencji, rozrywki domowej i edukacji multimedialnej itp.


Cechy transmitera USB-C do HDMI marki Spacetronik

Oglądanie filmów i granie w gry na małym ekranie nie przynosi wystarczająco dużo frajdy? Ekran jest za mały na surfowanie po sieci, a Twoje oczy szybko ulegają zmęczeniu? SPU-W30C jest wyposażony w technologię bezprzewodową i umożliwia przekazanie obrazu na drugi ekran. Urządzenie kompatybilne jest nie tylko z telefonami posiadającymi USB-C. Może również obsługiwać np. komputery lub laptopy z wyjściami tego typu. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, można powiedzieć, że jest idealne podczas podróży lub innych okazji.

Transmiter USB-C na HDMI Spacetronik – cechy produktu:

1. Plug and play, łatwa instalacja

2. Obsługuje rozdzielczość do 1080P przy 60 Hz

3. Obsługuje HDMI1.3, kompatybilny z HDCP1.2

4. Zasilany przez port USB typu C

5. Zdolności przeciwzakłóceniowe poprzez działanie z częstotliwością 5 GHz

6. Obsługa bezprzewodowej konfiguracji Point-to-Point

7. Zasięg transmisji do około 30m

Zestaw zawiera:

1. Odbiornik i nadjanik

2. Zasilacz 230V (do odbiornika)

 

Sprawdź pozostałe produkty Spacetronik – https://blog.spacetronik.eu/category/producenci/spacetronik/

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym – https://www.dmtrade.pl/k506,kable-przewody-konwertery-av-hdmi-przesylanie-sygnalu-hdmi-po-wifi.html