Urządzenia ZigBee warto stosować wszędzie tam, gdzie pewność działania ma kluczowe znaczenie. Ponieważ zarządzanie realizowane jest przez bramkę (centralkę), a zaprogramowane urządzenia działają nie zależnie od dostępu do sieci WiFi czy też w przypadku braku łączności z internetem.

Urządzenia ZigBee są ze sobą kompatybilne

Szybkość działania, stabilna i bezpieczna komunikacja oraz niski pobór mocy to główne zalety systemu ZigBee Jest to standard komunikacji radiowej wspierany przez wiodących producentów elektroniki użytkowej zrzeszonych w ramach stowarzyszenia Zigbee Alliance. Aktualna wersja systemu to ZigBee 3.0. Została ona głównie opracowana z myślą o systemach inteligentnego domu. Automatyzacja procesów między elementami systemu realizowana jest  w centralce, a nie w chmurze, dzięki czemu poszczególne akcje wykonywane są znacznie szybciej.

Bramka ZigBee do systemu Tuya, SmartLife

Centralka pozwala na połączenie elementów systemu ZigBee z systemami pracującymi w standardzie WiFi lub Z-Wave dzięki czemu można zbudować wielosystemową instalację inteligentnego domu zarządzaną z jednej wspólnej aplikacji Tuya Smart Life, z możliwością współdziałania i automatyzacji urządzeń w ramach różnych standardów komunikacyjnych. Powiększ możliwości swojego inteligentnego domu dzięki bramce ZigBee-801.

Z uwagi na swoje zalety ZigBee zyskuje coraz więcej nowych użytkowników bardzo szybkim tempie. Przybywa nowych, kompatybilnych elementów systemu, których wspólną cechą jest niezawodność i niewielkie wymiary, co jest możliwe dzięki znikomemu poborowi prądu, a co za tym idzie braku konieczności stosowania dużej ilości wymiennych baterii lub akumulatorów.

Bramka Smart Life Tuya do urządzeń ZigBee Spacetronik ZigBee-801

Inteligentne centrum sterowania akcesoriami ZigBee. Bramka pozwala na podłączenie urządzeń opartych na standardzie ZigBee i sterowanie nimi z poziomu aplikacji SmartLife, Tuya. Możliwość sparowania wielu inteligentnych urządzeń, czujników drzwi, inteligentnych dzwonków do drzwi, inteligentnych kamer IP, czujników temperatury i wielu innych.

bramka zigbee

Darmowa aplikacja oraz integracja z Google Home i Amazon Alexa

Po uruchomieniu bramki możesz do niej dodać urządzenia działające z systemem ZigBee i obsługiwać je za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Smart Life lub Tuya. W aplikacji możesz dodać wiele numerów kontaktowych, aby otrzymywać powiadomienia, co jest świetne, jeśli jesteś np. poza krajem. Dodatkowo detektor posiada możliwość obsługi asystentów głosowych Google Home i Amazon Alexa co pozwoli Ci na komfortowe, głosowe sterowanie Twoimi czujnikami.

bramka zigbee smartlife tuya

Inteligentna dekoracyjna żarówka LED Wi-Fi Prolight światło białe

Przejmij kontrolę nad swoimi światłami dzięki tej inteligentnej żarówce Prolight QN-WB05, która łączy się Twoją bramką ZigBee. Za pomocą tej inteligentnej żarówki możesz w pełni zautomatyzować swoje światła. Stwórz niepowtarzalny romantyczny klimat lub rozkręć imprezę dzięki inteligentnej żarówce LED. Sterowanie światłem nigdy nie było łatwiejsze. To idealne rozwiązanie dla użytkowników stawiających na wygodę i komfort. Możesz sterować swoim oświetleniem z dowolnego miejsca. Dopasuj światło do swojego nastroju i potrzeb. Żarówka Prolight QN-WB05 wymaga dodatkowych urządzeń – np. bramka ZigBee do aplikacji Tuya, SmartLife. Wystarczy, że wymienisz swoją starą żarówkę – będzie kompatybilna z Twoim poprzednim oświetleniem, ponieważ posiada uniwersalny gwint E27. Dodaj swoje żarówki do grupy i steruj nimi zbiorczo.

Inteligentna żarówka LED Wi-Fi Prolight RGB + światło białe

Przejmij kontrolę nad swoimi światłami dzięki tej inteligentnej żarówce Prolight QN-WB04, która łączy się Twoją bramką ZigBee. Sterowanie światłem nigdy nie było łatwiejsze. To idealne rozwiązanie dla użytkowników stawiających na wygodę i komfort. Możesz sterować swoim oświetleniem z dowolnego miejsca. Dopasuj światło do swojego nastroju i potrzeb. Żarówka Prolight QN-WB04 wymaga dodatkowych urządzeń – np. bramka ZigBee do aplikacji Tuya, SmartLife. Wystarczy, że wymienisz swoją starą żarówkę – będzie kompatybilna z Twoim poprzednim oświetleniem, ponieważ posiada uniwersalny gwint E27. Dodaj swoje żarówki do grupy i steruj nimi zbiorczo.

Zestaw inteligentnych żarówek LED z pilotem Wi-Fi Prolight 9,5W RGB + światło białe

Przejmij kontrolę nad swoimi światłami dzięki tej inteligentnej żarówce Prolight QN-WB06, która łączy się Twoją bramką ZigBee. Sterowanie światłem nigdy nie było łatwiejsze. To idealne rozwiązanie dla użytkowników stawiających na wygodę i komfort. Możesz sterować swoim oświetleniem z dowolnego miejsca. Dopasuj światło do swojego nastroju i potrzeb. Żarówka Prolight QN-WB06 wymaga dodatkowych urządzeń – np. bramka ZigBee do aplikacji Tuya, SmartLife. Wystarczy, że wymienisz swoją starą żarówkę – będzie kompatybilna z Twoim poprzednim oświetleniem, ponieważ posiada uniwersalny gwint E27. Dodaj swoje żarówki do grupy i steruj nimi zbiorczo.

Zobacz pozostałe wpisy dotyczące urządzeń Tuya, SmartLife na naszym blogu

Urządzenia ZigBee dostępne w sklepie dmtrade.pl

Urządzenia Tuya, SmartLife dostępne w sklepie dmtrade.pl