Co to jest gimbal?

Gimbal to nic innego jak urządzenie elektroniczne, które za pomocą silników i żyroskopu poziomuje nam kamerę zapewniając płynny obraz pozbawiony drgań. Mnóstwo osób docenia działanie gimbali podczas nagrywania takich aktywności jak: jazda na rowerze lub nartach, bieganie, zwiedzanie lub motorsport. Z racji różnorakich przeznaczeń gimbala, powstały różne jego odmiany i adaptacje, które pozwolą na zastosowanie stabilizacji w danych warunkach.

Stabilizator kamery i telefonu gimbal Dobot Rigiet

Gimbal DOBOT RiGIET

Jest najbardziej zaawansowanym 3-osiowym gimbalem do smartfonów i kamer akcji, który może realizować funkcje takie jak automatyczne śledzenie, ruch poklatkowy, transmisje na żywo, filtry, zwolnione tempo, panorama i wiele innych. Obsługuje ładowanie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można robić zdjęcia bez przerwy przez 24 godziny. Łatwy w użyciu panel sterowania sprawia, że obsługa jest tak wygodna i łatwa do zmiany przedniej / tylnej kamery, powiększania / pomniejszania i przełączania trybów fotografowania. DOBOT RiGIET to narzędzie, które sprawia, że twoja fotografia jest bardziej stabilna i łatwiejsza.

 

Gimbal Dobot Rigiet

Panel sterowania, automatyczne śledzenie i funkcja Timelaps

To w 100% cechy wyróżniające ten konkretny model na tle konkurencji. Dzięki zastosowaniu funkcji automatycznego śledzenia obiektu Rigiet będzie podążał za obiektem i trzymał go w kadrze, aby uzyskać idealne ujęcia. Korzystając z zaawansowanego algorytmu opracowanego dla sztucznej inteligencji, Rigiet zapewni, że obiekt docelowy pozostanie w centrum kadru. Bez względu na to, jak poruszasz się Ty lub Twój obiekt. Panel kontrolny Rigiet sprawia, że jest wyjątkowym i prostym narzędziem do pracy lub zabawy. Łatwy w użyciu panel sterowania pozwala przełączać się pomiędzy trybami zdjęć i wideo, przedniej i tylnej kamery. Możliwe jest także powiększanie i pomniejszanie za jednym naciśnięciem przycisku, pozostawiając swobodę uchwycenia wizji bez rozpraszania uwagi.

Gimbal - sterowanie za pomocą przycisków

Imponująca żywotność baterii i ładowanie urządzeń

Gimbal Rigiet dzięki zastosowaniu akumulatora o pojemności do 3340mAh, może podczas pracy ładować urządzenie, które jest w nim umieszczone ale i również być ładowany przez zewnętrzne źródło zasilania. Zarówno Rigiet, jak i smartfon mogą być ładowane jednocześnie bez negatywnego wpływu na jakość obrazu, co oznacza, że możesz robić zdjęcia bez przerwy przez 24 godziny

Udostępnij to, co widzisz

Dzięki Rigiet możesz dzielić się swoimi ulubionymi chwilami bezpośrednio ze znajomymi i rodziną za pośrednictwem transmisji na żywo na dowolnej platformie mediów społecznościowych.

 

Produkt dostępny w sklepie internetowym www.warsztatowski.com