W ostatnim czasie na rynku pojawiły się nowości w gamie produktów Spacetronik związanych z systemami Rack 19″. W gamie modelowej można je znaleźć w różnej specyfikacji. Do wyboru mamy kolor szary lub czarny, z możliwością wyboru wysokości, który w systemach Rack 19″ oznaczany jest jako 1U, 2U itd.

Uchwyt Rack ścienny 19″ 330mm Spacetronik

Uchwyt Rack przystosowany do montażu bezpośrednio do ściany. Zaprojektowany w standardzie 19″. Ułatwia montaż urządzeń do których dostęp nie musi być zabezpieczony szafami serwerowymi. Dodatkowo na każdym uchwycie są otwory od góry i dołu w standardzie 19″ do zamocowania dodatkowych mniejszych urządzeń.
Mnogość otworów w tylnej części umożliwiają nie tylko powieszenie za pomocą kołków rozporowych (brak w zestawie) czy to w pozycji poziomej czy pionowej, ale także pełną dowolność w przeprowadzeniu kabli i przewodów do zamontowanych urządzeń.

stojak rack

Uchwyt do samodzielnego montażu, dzięki czemu złożony zajmuje mało miejsca. Jest to idealne rozwiązanie transportowe oraz magazynowe. Zastosowane rozwiązanie umożliwia szybki i prosty montaż. Do zestawu dołączamy zestaw czterech śrub blokujących ramiona uchwytu M5, oraz dwa zestawy śrub M6 z koszyczkami i podkładkami.

stojak rack

W ofercie znalazły się uchwyty w rozmiarach 2U, 3U, 4U, 6U każdy w kolorze szarym (RAL 7035) lub czarnym (RAL 9005).

Stojak Rack 19″ Spacetronik

Stojak został zaprojektowany w standardzie Rack 19″. Ułatwia montaż urządzeń do których dostęp nie musi być zabezpieczony szafami serwerowymi lub które wymagają ciągłego dostępu do portów.
Minimalistyczna konstrukcja sprawia iż stojak będzie dobrze wyglądać na biurku.

stojak rack

Stojak został wyposażony w antypoślizgowe gumki, dzięki czemu nie przesuwa się nawet na śliskich powierzchniach. Do zestawu dołączamy zestaw czterech śrub M5 do łączenia elementów stojaka, oraz dwa zestawy śrub M6 z koszyczkami i podkładkami.

stojak rack

W ofercie znalazły się uchwyty w rozmiarach 2U, 3U, 4U, 6U każdy w kolorze czarnym (RAL 9005).

—————————————————————————————————————————————————————–

System Rack 19″  dostępny w naszym sklepie www.warsztatowski.com

Zobacz pozostałe wpisy na naszym blogu

—————————————————————————————————————————————————————–

Zapraszamy instalatorów do kontaktu z nami.

Możliwe jest otrzymanie dostępu do systemu B2B, oraz specjalnego cennika na całość dostępnej oferty.