W ostatnim czasie na rynku pojawiły się szafy Rack firmy Spacetronik. W gamie modelowej można je znaleźć w różnej specyfikacji. Do wyboru mamy kolor szary lub czarny, z możliwością wyboru drzwi – częściowo szklanych lub pełnych stalowych.

Szafy Rack firmy Spacetronik

Nowa seria szaf rackowych wyróżnia się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem, co zdecydowanie ułatwia proces instalacji i czyni je bezkonkurencyjnymi wobec alternatyw oferowanych przez innych producentów. Funkcjonalność szaf rackowych połączona z solidnym wykonaniem powoduje, że produkt ten idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie delikatnych urządzeń przed czynnikami zewnętrznymi i potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wisząca szafa rackowa Spacetronik to doskonałe rozwiązanie dla instalacji, organizacji i składowania: sprzętu teleinformatycznego, monitoringu, systemów alarmowych, sieci telewizyjnej, lokalnych sieci LAN oraz wszystkich innych urządzeń w niestandardowych obudowach oraz w dowolnej, złożonej konfiguracji. Występują w dwóch wersjach: z drzwiami szklanymi lub z drzwiami pełnymi.

 

szafy Rack

Wersja Professional

– wykonanie z najwyższej jakości materiałów,
– tylna część oraz wsporniki wykonane z blachy o grubości 1,5 mm,
– pokrywa dolna i górna dodatkowo wzmocniona spawami,
– całość szafy wykonana z solidnej blachy stalowej o grubości 1mm malowanej proszkowo.

Wyłamywane przepusty kablowe

Niewątpliwą zaletą szaf rackowych są łatwe do wyłamania zaślepki na okablowanie w ich dolnej i górnej części. Daje to różne możliwości wprowadzenia przewodów, zapewnia wygodną instalację okablowania oraz prawidłowy montaż dowolnych urządzeń. Wersja professional szafy rackowej posiada trzy wyłamywane przepusty kablowe w dolnej i górnej części szafy o wymiarach: 60mm x 48mm.

szafy Rack

Łatwe w montażu drzwi

Dodatkowy komfort montażu zapewniają proste w instalacji szklane drzwi z możliwością wyboru (prawe/lewe). Drzwi zamykane są na zamek patentowy (w zestawie z kompletem dwóch kluczy).

Zagospodarowanie przestrzeni

Specjalnie zagospodarowana przestrzeń umożliwiająca bezpieczny montaż wentylatora.
W dolnej i górnej części szafy znajduje się miejsce na wentylator o wymiarach: 120mm x 120mm (rozstaw śrub: 105mm x 105mm).

szafy Rack

Niezwykle łatwy, intuicyjny montaż urządzeń

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Kupując produkt, otrzymujesz kompletny zestaw montażowy wraz z dokładną instrukcją i akcesoriami niezbędnymi do właściwego złożenia szafy. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji, montaż szafy rackowej jest niezwykle łatwy, szybki i intuicyjny.
– brak tylnej ściany dodatkowo ułatwia instalację urządzeń,
– otwory w tylnej części szafy umożliwiają jej powieszenie za pomocą kołków rozporowych,
– szafa posiada możliwość montażu stelaża półek na 3 głębokościach,
– możliwość demontażu tylnych wsporników,
– w dolnej i górnej części zamontowano specjalne tuleje, które umożliwiają łatwy montaż np. nóg, kółek, stopek, czy ślizgaczy, a także pozwalają na dokręcenie kolejnej szafy.

szafy Rack
Produkt zgodny z obowiązującą normą: PN-EN 62368-1:2015-13

Bezpieczeństwo przed wszystkim

Bezpieczna dostawa i solidne opakowanie produktu. Przykładamy szczególną uwagę do solidnego, bezpiecznego i estetycznego pakowania naszych produktów. Właśnie dlatego w celu minimalizacji zagrożenia uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu, każdy nasz produkt jest starannie zapakowany w dedykowane pudełko z mocnej, trójwarstwowej tektury, a wolną przestrzeń wewnątrz paczki wypełniamy styropianem. Aby zapewnić wysoką jakość usług oraz bezpieczną, terminową dostawę zakupionych u nas przedmiotów, współpracujemy tylko ze sprawdzoną firmą kurierską.

szafy Rack

Rodzaje szaf RACK 19″

szafy Rack

Szeroki wybór akcesoriów:

Zaślepka / maskownica RACK 19”

Wykonany z wysokiej jakości stali panel zaślepiający montowany do szyn RACK w szafach 19” stosowany głównie do maskowania elementów znajdujących się wewnątrz szafy. Świetnie sprawdza się również jako płyta montażowa umożliwiająca zainstalowanie wewnątrz szafy urządzeń niekompatybilnych ze standardem RACK 19″.

szafy Rack

Dane techniczne:
– wysokość: 1U, 2U, 3U, 4U,
– szerokość: 19″,
– kolor: czarny, szary
– materiał: stal.

Półka do szaf RACK 19″.

szafy Rack

Dane techniczne:

– Długość 170mm,
– kolor czarny, szary

Panel dystrybucji napięć 19″ 3U

Estetyczna i solidnie wykonana konstrukcja z blachy proszkowo malowanej.

szafy Rack

Szuflada RACK 19″ 2U czarna

Szuflada polecana do Szafy Rackowej 19” o głębokości minimum 350mm. Idealna do przechowywania ważnych dokumentów lub sprzętów – zabezpieczona zamkiem (w komplecie 2 klucze). Wysokiej jakości stal proszkowo malowana z jakiej wykonano szufladę zapewnia jej wytrzymałość i stabilność konstrukcji.

szafy Rack

szafy Rack

Dane techniczne:

– wysokość: 2U, 3U
– szerokość: 19″
– metalowe prowadnice teleskopowe
– kolor: czarny, szary
– materiał: stal

Szafy Rack oraz wszystkie akcesoria dostępne w naszym sklepie www.warsztatowski.com


Zapraszamy instalatorów do kontaktu z nami. Możliwe jest otrzymanie dostępu do systemu B2B, na którym znajduje się szeroki asortyment w lepszych cenach.