W ostatnim czasie na rynku pojawiły się szafy Rack firmy Spacetronik. W gamie modelowej można znaleźć szafy w różnej specyfikacji. Do wyboru mamy kolor szary oraz czarny, z możliwością wyboru drzwi – dostępne są drzwi częściowo szklane oraz pełne stalowe. Wszystkie szafy Rack firmy Spacetronik są 19 calowe.

Szafy Rack firmy Spacetronik – komu mogą się przydać?

Wisząca szafa rackowa Spacetronik to doskonałe rozwiązanie do instalacji, organizacji i składowania sprzętu teleinformatycznego, monitoringu, systemów alarmowych, sieci telewizyjnej, lokalnych sieci LAN, czy innych urządzeń w niestandardowych obudowach oraz w dowolnej, złożonej konfiguracji.

Seria szaf Spacetronik wyróżnia się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem, co przyspiesza znacząco proces instalacji i czyni je bezkonkurencyjnymi wobec alternatyw oferowanych na rynku przez innych producentów!

Szafy Rack 19\'\' 4U 600x450mm CZARNA Drzwi Pełne/StaloweSzafy RACK 19\'\' 4U 600x450mm SZARA Drzwi Pełne/Stalowe

Konstrukcja szafy pozwala na umieszczenie w niej półki rackowej o maksymalnej głębokości 270mm. Dodatkowo szafa posiada wyłamywany przepust kablowy. Dzięki tej wyłamywanej zaślepce na kable, po jej usunięciu można “puścić” kable zarówno dołem jak i górą szafy. Każda z zaślepek ma wymiary 62mm x 30mm. Otwory w tylnej częsci szafy umożliwiają jej powieszenie za pomocą kołków rozporowych.

Szafa RACK 19\'\' 4U 600x450mm SZARA Drzwi SzklaneSzafa RACK 19\'\' 4U 600x450mm CZARNA Drzwi Szklane

Drzwi szafy Rack firmy Spacetronik są łatwo i intuicyjnie mocowane z możliwością wyboru strony (prawe/lewe). Zakluczane są one za pomocą zamka patentowego który znajduje się w zestawie wraz z kompletem dwóch kluczy. Wnętrze szafy zaprojektowano w taki sposób, aby po zamontowaniu półki o maksymalnej dopuszczalnej głębokości, w jej wnętrzu pozostawała wolna przestrzeń. Szafka posiada ok 30mm wolnej przestrzeni w tylnej części szafy po to, aby ułatwić montaż okablowania oraz 60/90/120mm w zależności od wersji w części przedniej aby w bezpieczny sposób umieścić złącze Ethernet czy też światłowód. Dodatkowym atutem szafy rack jest brak tylnej ściany, co znacznie ułatwia dowolne zagospodarowanie przestrzeni.

 

 

Szafy Rack dostępne w naszym sklepie www.dmtrade.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listw, maskownic, półek, patch paneli oraz wielu innych akcesoriów przydatnych do montażu szaf Rack firmy Spacetronik i nie tylko!

Zapraszamy również instalatorów do kontaktu z nami/ Możliwe jest otrzymanie dostępu do systemu B2B na którym znajduje się szeroki asortyment w lepszych cenach.