Kable 4k clicktronicClicktronic kable 4K HDMI

Kable 4K HDMI firmy Clicktronic

Clicktronic posiada w swojej ofercie kable 4K najwyższej jakości. Wyróżniają się na tle konkurencji dzięki ekstremalnie elastycznym materiałom PVC wykorzystanych do stworzenia obudowy kabla, pozwalającym na wyginanie przewodu bez ryzyka jego przerwania.

Producent deklaruje, że transmisja przesyłana za pomocą kabli HDMI jest w 100% wolna od zakłóceń oraz pozwala na wyświetlanie obrazu o rozdzielczości nawet 4K. Dodatkowo istnieje możliwość przesyłania transmisji w technologii 3D!

Większość kabli jest często słabo ekranowana, co prowadzi do utraty danych z różnych źródeł.  Tworzą je urządzenia takie jak np. telefony, komputery, routery oraz wiele innych. Clicktronic aby poradzić sobie z tego typu problemami zastosował w swoich produktach takie zastosowania jak: 24-karatowy wtyk z czystego złota, folia miedziana dla możliwie najlepszego ekranowania oraz wewnętrzna obudowa z tworzywa sztucznego, zapewniająca lepszą trwałość kabla.

Budowa kabla również przemawia znacznie na jego korzyść. Kabel posada podwójną folię alu, plecioną miedź oraz wewnętrzne przewody wykonane z 99.99% beztlenowej miedzi.

Film dotyczący kabli HDMI 4K firmy Clicktronic:

O marce Clicktronic

Clicktronic to gwarancja zachowania najwyższych standardów w świecie szeroko rozumianego okablowania. Niemiecka precyzja oraz najwyższa jakość systemów audio-video, kabli 4K i innych, przyłączy i wielu innych akcesoriów wykorzystywanych do dystrybucji dźwięku oraz obrazu jest głównym powodem, dla którego marka stale zyskuje na popularności.

Firma Clicktronic w swojej ofercie posiada dwie serie produktów, których obie są bardzo wysokiej jakości:

Miedziane kable HDMI 4k 24 karatowe złoto

“Nasza filozofia? Po prostu jasność!” – Tak precyzują swoje działania właściciele marki. W firmie Clicktronic najbardziej liczy się jakość i czystość sygnału a kable mają sprawdzać się perfekcyjnie w każdych warunkach!

Wytrzymałe kable HDMI

O renomie Clicktronic świadczą liczne nagrody i wyróżnienia ogłaszane przez specjalistyczne tytułu prasowe o tematyce Hi-Fi:

Clicktronic jest jedną z najlepszych marek produkującą okablowanie, przyłącza i różnego typu akcesoria do przesyłania obrazu i dźwięku w najlepszej jakości.

Zobacz poniżej aktualną ofertę firmy Clicktronic i znajdź coś dla siebie:

katalog kabli Clicktronik

Polecamy obejrzeć prezentacje multimedialną marki:

Czytaj wpisy dotyczące najnowszych technologii > blog.spacetronik.eu/category/technologie/