Bezprzewodowy transmiter HDMI Spacetronik SPH-W50KVM

Bezprzewodowy transmiter HDMI SPH-W50KVM w którego skład wchodzi jednostka nadawcza i odbiornik, umożliwia transmisję i rozszerzenie sygnału HDMI bezprzewodowo do 50 metrów, ma silne zdolności przeciwzakłóceniowe poprzez pracę na częstotliwości 5 GHz i obsługuje połączenie punkt-punkt. Transmiterem z KVM możesz zdalnie sterować urządzeniem źródłowym od strony odbiornika za pomocą klawiatury i myszy. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie dla prowadzenia konferencji, rozrywki domowej, edukacji multimedialnej itp.


Full HD 1080p

Przesył sygnału oparty jest na technologi transmisji HD sprawiając, że obraz jest bezstratny i bardzo dobrej jakości, maksymalna obsługiwana rozdzielczość to Full HD (1920×1080 px). Przesyłany jest zarówno obraz jak i dźwięk.

Bezprzewodowa transmisja do 50m

Brak przewodów między urządzeniami sprawia że nie ma potrzeby pozostawiania okablowania w widocznym miejscu, zarazem znika problem którędy poprowadzić przewód i jakiej długości. Jednakże należy pamiętać, że maksymalny zasięg transmisji bezprzewodowej to 50 metrów.

Zdalne sterowanie klawiaturą i myszką

Sygnał sterownika KVM jest przesyłany bezprzewodowo z odbiornika do nadajnika co umożliwia nam bezprzewodową obsługę urządzeń. Technologia KVM działa w drugą stronę, do portu USB w odbiorniku (RX) podłączamy peryferia (klawiaturę, mysz, prezenter itp.), które bezprzewodowo łączą się z nadajnikiem i podpiętym do niego komputerem, rejestratorem lub podobnym urządzeniem.

Cechy:

– Plug & Play – podłącz i używaj, bez konfigurowania i sterowników
– Połączenie punkt-punkt – jeden nadajnik i jeden odbiornik
– Wsparcie rozdzielczości do 1080P @ 60Hz
– Połączenie bezprzewodowe
– Transmisja do 50-metrów (w terenie otwartym)
– Obsługa funkcji KVM, obsługa urządzeń peryferyjnych – zdalne sterowanie
– Silna zdolność przeciwzakłóceniowa poprzez pracę na częstotliwości 5 GHz

Specyfikacja:

 

Jeśli szukasz modeli z inną specyfikacją, sprawdź modele: