Poynting słynie z doskonałych anten zewnętrznych zapewniających szybszą prędkość LTE i 5G. Dzięki tej nowej serii obudów antenowych możesz teraz zintegrować router z obudową antenową, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci są w biurze, czy pracują zdalnie, muszą uzyskać dodatkową szybkość połączenia. Nową seria anten ePoynt zaprojektowano, aby zapewnić Twoim rozwiązaniom przewagę, umieszczono router LTE lub 5G w obudowie anteny.

Idealne dla każdej organizacji lub branży – zastosowanie

 • Zastosowania komercyjne, przemysłowe, mieszkaniowe i miejskie, gdzie wymagany jest niezawodny odbiór LTE/5G
 • Operatorzy sieci oferujący rozwiązanie Fixed Wireless Access (FWA)
 • Inteligentne środowisko, systemy wodne i media M2M i IoT
 • Rolnictwo i rolnictwo M2M i IoT
 • Systemy komunikacji naftowo-gazowej
 • Systemy miejskie i rządowe
 • Repeatery i wzmacniacze zwiększające zasięg

Seria ePoynt posiada miejsce, aby pomieścić różne moduły routerów, przekształcając obudowę anteny w sprzęt do pomieszczeń klienta (CPE). Obudowy mogą pomieścić routery o wymiarach do 185 mm x 145 mm x 45 mm.

Obecna seria anten składa się z dwóch obudów. Antena EPNT-1 i EPNT-2 to rozwiązanie dookólne LTE/5G, a EPNT-2 to rozwiązanie kierunkowe LTE/5G.

Obie obudowy anten posiadają również:

 • dwie dwuzakresowe anteny Wi-Fi, które pokrywają pasma Wi-Fi 2,4 GHz i 5-6 GHz dla 2×2 MIMO,
  oraz antenę GPS/GLONASS.
 • Więcej o antenach LTE/5G
  Obudowa anteny ePoynt-1 (EPNT-1) posiada cztery dookólne anteny komórkowe z polaryzacją krzyżową o szerokim zasięgu 617 – 3800 MHz z zyskiem szczytowym 4 dBi

Obudowa anteny EPNT-2 posiada spolaryzowaną, kierunkową antenę o wysokim zysku, która zapewnia szerokopasmowy zasięg od 698 – 3800 MHz z zyskiem szczytowym 11 dBi. Oprócz tego są dwie anteny dookólne, dzięki czemu idealnie nadają się do 4×4 MIMO.

Niezawodne połączenie

Instalacja routera w obudowie stosunkowo łatwa. Połączenie anteny zewnętrznej z routerem w zintegrowanej obudowie daje w rezultacie samodzielną jednostkę. Seria ePoynt będzie oferować bardzo niskie straty między routerem a anteną ze względu na krótkie przewody. Oznacza to, że pomiędzy stacją bazową sieci a routerem przesyłany jest maksymalny sygnał RF. Zapewni to maksymalną przepustowość, mniejsze zanikanie sygnału radiowego i zwiększoną niezawodność połączenia.

Anteny EPNT-1 i EPNT-2

Są standardowo dostarczane w dokładnie tej samej obudowie, co daje całkowity rozmiar 264 x 260 x 168 mm³. Antena posiada osprzęt do montażu na ścianie lub słupie i jest wyposażona w przyssawki do montażu na oknie. Jest zgodna z odpowiednimi normami CE i RoHS, jak podano w naszych kartach technicznych. Jest również przystosowana do temperatur od -40°C do +70°C i przetrwa wiatry o prędkości do 220 km/h z oceną odporności na uderzenia IK 08.

EPNT-1 i EPNT-2 (wideo)

Gdzie kupić anteny EPNT?

Anteny dostępne w sklepie dmtrade.pl

Zobacz pozostałe wpisy na naszym blogu