To może być odważne stwierdzenie, ale uważamy, że nowe OMNI-293 i OMNI-493 są najlepszymi antenami dookólnymi LTE/5G na rynku. Anteny zaprojektowano do użytku morskiego i naziemnego.  Zapewniają lepszy odbiór w najpopularniejszych pasmach komórkowych LTE/5G. Mimo że pokrywają bardzo szerokie pasmo od 617 MHz do 3800 MHz (w tym pasmo LTE 71 oraz pasmo CBRS 3,5 GHz), zostały zaprojektowane z myślą o doskonałej kontroli wzorca w całym zakresie częstotliwości. Anteny OMNI są najbardziej wszechstronnymi kierunkowymi w pobliżu!

Wysoka wydajność!

Wyjątkową wydajność dookólną osiągnięto dzięki unikalnej konstrukcji anteny. Konwencjonalne konstrukcje anten. Układ dipoli i inne podobne konstrukcje, nie zapewniają niezbędnych charakterystyk dla anteny o dużej impedancji i zysku. Jednocześnie wymagają niemal idealnych charakterystyk promieniowania w całym paśmie. Poynting osiągnął tę wydajność dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii. Wzorce impedancji, wzmocnienia i promieniowania są zharmonizowane w całym zakresie częstotliwości, zapewniając doskonałą wydajność we wszystkich pasmach częstotliwości.

Na lądzie i na morzu 

Chociaż obie anteny są elektrycznie takie same, OMNI-493 stosuje się w warunkach morskich, a OMNI-293 jest przeznaczony do środowisk śródlądowych:

OMNI-293 spełnia wymagania IP65, aby zapobiec wnikaniu wody i kurzu podczas instalacji na zewnątrz. Antena radzi sobie z promieniowaniem UV i warunkami atmosferycznymi i znajduje zastosowanie w środowiskach komercyjnych, przemysłowych, mieszkaniowych i miejskich.

• OMNI-493 to morska wersja tej samej anteny, posiadająca stopień ochrony IP68 przed wodą, dzięki czemu ta antena jest idealna na najcięższe burze na morzu. Ta antena morska jest również w pełni chroniona przed słoną wodą, dzięki czemu sprawdza się w środowiskach silnie korozyjnych, w tym w środowiskach chemicznych i toksycznych, dzięki odpornemu na promieniowanie UV materiałowi osłony ASA. Wśród istotnych cech należy wymienić, że obsługuje częstotliwości od 617 do 2700 MHz do zastosowań morskich oraz pasmo częstotliwości CBRS od 3400 do 3800 MHz, podczas użytkowania na lądzie.

Antena miejska OMNI-293 posiada wspornik L ze stali nierdzewnej 316 (dostarczany również z OMNI-493). Obie anteny są zgodne z normami CE, EN, CSA, RoHS i IEC. Przystosowane do temperatur od -40°C do +80°C. Przetrwają wiatry o długości do 160 km z oceną odporności na uderzenia IK08.

Antena morska OMNI-493 oferuje standardowy adapter morski 1”-14TPI (BRKT-40 w zestawie). Dostępna jest również seria opcjonalnych uchwytów morskich ze stali nierdzewnej 316, a mianowicie BRKT-37, BRKT-38 i BRKT-39.

Gdzie kupić anteny OMNI ?

Szerokopasmowa antena dookólna Poynting OMNI-293

Szerokopasmowa antena dookólna Poynting OMNI-493

 

Anteny dostępne w sklepie dmtrade.pl

Zobacz pozostałe wpisy na naszym blogu