Mocne strony antena Poynting RHYNO

Antena Rhyno to najnowsza wersja w gamie wzmocnionych anten firmy Poynting do infrastruktury M2M i przemysłowego IoT. Przemysłowe sieci M2M wymagają niezawodnego transferu danych, który wymaga anteny, która działa niezmiennie w całym paśmie pracy, a przy stałym wzmocnieniu 2 dBi OMNI-297 doskonale sobie z tym radzi. Oprócz wzmocnienia wzór jest również spójny, co jest wyjątkowe w przypadku anteny dookólnej tej wielkości.

antena Poynting RHYNO OMNI-297

Antena OMNI-297 to pierwsza z naszej nowej serii anten „Rhyno”. Ta seria zawdzięcza swoją nazwę wytrzymałej konstrukcji i kształtowi anteny, która przypomina róg nosorożca. Jest to szerokopasmowa antena komórkowa pracująca w zakresie od 698 do 3800 MHz, obejmująca wszystkie współczesne pasma częstotliwości LTE i 5G. Stałe wzmocnienie w całym zakresie częstotliwości poprawia cechy wydajności LTE, takie jak agregacja wielu nośnych (CA).

antena Poynting RHYNO OMNI-297

Oprócz wytrzymałej obudowy anten Rhyno jest wypełniona pianką w celu ochrony przed silnymi wibracjami, uderzeniami, wnikaniem wody lub solą morską. Jest zgodny z normami CE, EN, CSA, RoHS i IEC i jest przystosowany do pracy w temperaturach od -40 ° C do + 80 ° C i wytrzymuje wiatry o prędkości do 190 km / h z oceną odporności na uderzenia IK10.

antena Poynting RHYNO OMNI-297

Częstotliwość działania i wzmocnienie

Nowa antena OMNI-297 jest częścią naszej nowej serii anten „Rhyno”. OMNI-297 to szerokopasmowa antena komórkowa pracująca w zakresie od 698 do 3800 MHz, obejmująca wszystkie współczesne pasma częstotliwości 5G i LTE. Antena została zaprojektowana z myślą o doskonałej kontroli wzorca w całym zakresie częstotliwości, dzięki czemu OMNI-297 jest wyjątkową anteną dookólną, biorąc pod uwagę jej rozmiar. Stałe wzmocnienie w całym zakresie częstotliwości poprawia cechy wydajności LTE, takie jak agregacja wielu nośnych (CA). Idealna praca dla stałych instalacji dowolnych pasm komórkowych. Jest również idealny dla aplikacji maszyna-maszyna (M2M) i Internetu (IoT), które komunikują się za pośrednictwem sieci GSM (GPRS / EDGE / 3G / HSPA / LTE).

antena Poynting RHYNO OMNI-297 zakres

2 dBi to wzmocnienie szczytowe we wszystkich pasmach od 698-3800 MHz
– wzmocnienie przy 698-960 Mhz: -1,5 dBi
– przy 1710-2700 Mhz wzmocnienie: 2 dBi
– wzmocnienie przy 3400-3800 Mhz: 2 dBi
* Wzmocnienie anteny mierzone przy standardowej antenie zestrojonej polaryzacją

Najważniejsze cechy anteny Poynting OMNI-297

Najważniejsze cechy anteny antena Poynting RHYNO OMNI-297

– Nadaje się do wszystkich sieci 5G do 3800 MHz
– Antena dookólna o średnim zysku
– Możliwość montażu na ścianie lub słupie w celu ułatwienia instalacji
– Ochrona przed wandalizmem i wnikaniem pyłu
– Estetyczny wygląd

Zastosowanie anteny

Antenę można zamontować na ścianie, słupie lub boku szafki za pomocą dołączonego wspornika montażowego ze stali nierdzewnej 304. Można go również zamontować na powierzchni za pomocą dostarczonego dysku samoprzylepnego. Dzięki temu antena idealnie nadaje się do następujących zastosowań:

Najważniejsze cechy anteny

– Maszyna do maszyny (M2M) i Internet rzeczy (IoT)
– Słaby odbiór sygnału danych (wewnątrz lub na zewnątrz)
– Poprawia wolne połączenie transmisji danych
– Zwiększa niezawodność transmisji systemu
– Zaawansowane zastosowania routerów przemysłowych
– Poprawia odbiór w mobilnych biurach

Unboxing i prezentacja anteny Poynting RHYNO OMNI-297

Anteny do kupienia w sklepie DMTrade.pl

Zobacz pozostałe wpisy dotyczące anten Poynting na naszym blogu